Grow Empire: Rome

بازی اندروید Grow Empire: Rome v1.3.76 گسترش امپراطوری رم

چند وقتی از انتشار یک بازی به نام Grow Empire: Rome در پلی استور می‌گذرد و طبق آماری که پلی استور در مورد این بازی منتشر کرده، رشد بی‌نظیری را داشته و تا کنون بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود داشته و به یک بازی استراتژیک منحص به فردی تبدیل شده است. در بازی Grow Empire: Rome شما باید امپراطوری رم را گسترش دهید و در مقابل حملاتی که …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۲۱ 705 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

چند وقتی از انتشار یک بازی به نام Grow Empire: Rome در پلی استور می‌گذرد و طبق آماری که پلی استور در مورد این بازی منتشر کرده، رشد بی‌نظیری را داشته و تا کنون بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود داشته و به یک بازی استراتژیک منحص به فردی تبدیل شده است.

در بازی Grow Empire: Rome شما باید امپراطوری رم را گسترش دهید و در مقابل حملاتی که به شما ‌شود پاسخ دندان شکنی به آنها بدهید. این بازی را می‌توان به سبک بازی‌های دفاع از قلعه نیز ربط داد، شما در نقش فرمانده کل سپاه سزار حضور پیدا می‌کند و امپراطوری آن را در مقابل سایر تمدن‌ها گسترش می‌دهید تنها چیزی که میتواند جلوی شما را بگیرد خودتان هستید!

در ابتدای بازی شما امکانات زیادی را در اختیار ندارید و باید تنها با استفاده از چند سرباز و حصار‌های چوبی در مقابل دشمنان مقاومت کنید، رفته رفته مراحل بازی سخت‌تر می‌شوند و قدرت شما نیز در برابر آنها افزایش می‌یابد، امکانات جدید اضافه می‌شود و قدرت توپخانه‌تان که همان منجنیق‌ها هستند افزایش می‌یابد.

استفاده به موقع از منجنیق‌ها می‌تواند کلید پیروزی در این بازی باشد زیرا قدرت آن در برابر سربازان دشمن چندین برابر است.

 

Grow Empire: Rome

 

بازی استراتژیک و دفاع از قلعه Grow Empire: Rome

گرافیک بازی Grow Empire: Rome خیل ساده و روان ابتدایی طراحی شده‌اند و در هنگام مبارزه با سربازان دشمن پاسخ‌دهی خوبی را از محیط و گیم پلی بازی را نمی‌بینیم و همین امر سبب افت بازی خواهد شد، البته بعضی دیگر نقطه قوت این بازی را گرافیک آن می‌دانند، که سبک خاصی از گرافیک است.

در نهایت این بازی را می‌توان یکی از چند بازی برتر دفاع از قلعه دانست و گرافیک نچندان خوشایند آن زیاد به چشم کاربران دیده‌ نمی‌شود و کاربران غرق در بازی خواهند شد، زیرا هرچه بیشتر بازی می‌کنید، عطش شما برای گسترش و به پایان رساندن بازی بیشتر می‌شود. این بازی جذاب را می‌توانید هم اکنون از یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی Grow Empire: Rome :

  • دارای بیش از 30 نیروی جنگی
  • دارای بیش از 1400 مرحله نفس‌گیر
  • امکان استفاده از قدرت‌های مختلف
  • حمله دشمنان از 4 جناح مختلف
  • سلاح‌های مختلف از جمله منجنیق و ...

تغییرات نسخه جدید Grow Empire: Rome :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

Grow Empire: Rome
Grow Empire: Rome
Grow Empire: Rome
Grow Empire: Rome
Grow Empire: Rome
Grow Empire: Rome

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.76 حجم 62 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده