بازی اندروید Gothic Dress Up v1.0.4 لباس گوتیک

بازی Gothic Dress Up یک عنوان دخترانه لذت بخش بوده که به گیمرها اجازه می دهد تا در دنیای بازی غرق شوند و به عنوان یک طراح لباس و دیگر پوشیدنی محسوب شوند. در حقیقت با این بازی شما برای ۶ دختر گوتیک لباسی طراحی می کنید، این دختران شخصیت های خاصی داشته و از تم سیاه در لباس و پوشیدنی خود بهره می گیرند. گیم پلی Gothic Dress Up …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۸-۲۶ 661 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی Gothic Dress Up یک عنوان دخترانه لذت بخش بوده که به گیمرها اجازه می دهد تا در دنیای بازی غرق شوند و به عنوان یک طراح لباس و دیگر پوشیدنی محسوب شوند. در حقیقت با این بازی شما برای ۶ دختر گوتیک لباسی طراحی می کنید، این دختران شخصیت های خاصی داشته و از تم سیاه در لباس و پوشیدنی خود بهره می گیرند.

گیم پلی Gothic Dress Up

شما نیز باید برای شش دختر اصلی بازی لباس مناسب طراحی کنید تا متناسب با اندام و چهره آنها باشد. همچنین آنها دارای آرایش دراماتیکی هستند و بیشتر غمگین به نظر می رسند تا افرادی شاد.

سبک گوتیک یک سبک تیره و تاریک بوده از این رو کمتر می توان شاهد روشنی یا رنگ های شادی در آن بود. لباس آنها چشمگیر بوده و زرق و برق دارند اگرچه روشنی در ترکیب رنگی این سبک نمی توان مشاهده کرد. علاوه بر آن آرایش نیز تیره و کدر بوده از این رو روشنی را در آرایش این دختران نمی توانید مشاهده کنید. سبک گوتیک موجب شده تا عنوانی چون Gothic Dress Up  منحصربفرد و خاص باشد. اگرچه این سبک متفاوت بوده اما همچنان یک بازی دخترانه محسوب شده و بیشتر می تواند نظر دختران را به خود جلب کند.

با طراحی لباس خود برای دختران گوتیک طراحی های زیبایی داشته باشید و آنها را با تمی مشکی و تیره زیباتر سازید. شاید رنگ های تیره زیبایی خاصی نداشته باشند، اما در بازی چون لباس گوتیک شما می توانید از این عنوان لذت فراوانی کسب کنید زیرا طراحی برای دختران گوتیک با تم تیره و کدر قطعا جالب توجه بوده و به نوعی کمتر پیش می آید.

در این سبک بازی اندروید Chocolate Wedding Cake Maker Factory یا همان بازی کارخانه کیک شکلاتی را می توان یکی از بازی های جالب و سرگرم کننده برای کاربران اندروید دانست.

بازیهای سبک گوتیک چون  لباس گوتیک  بسیار نیستند، بنابراین اگر به دنبال بازیهای دخترانه مطلوب هستید که می تواند لذت بسیاری در گیم پلی به شما ارائه دهد، این عنوان گزینه مناسب است.


ویژگی های کلیدی Gothic Dress Up :

  • گرافیک باکیفیت HD
  • وجود لباس هایی با طرح های مختلف
  • عنوانی با گیم پلی لذت بخش

پیش نمایش

Gothic Dress Up
Gothic Dress Up

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.4 حجم 42 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده