Google Play Games

نرم افزار اندروید Google Play Games v5.11.6551 گوگل پلی گیمز

با داشتن و برورز رسانی اپ Google Play Games اجرای بازی ها جذاب تر و سرگرم کننده تر می شوند. نرم افزار گوگل پلی گیمز به شما این امکان را می دهد که لیست کامل بازی هایی که به اکانت گوگل شما متصل هستند را علاوه بر نشان دادن، آن ها را مدیریت کنید. برنامه Google Play Games همچنین با ارائه ویژگی هایی همچون مشاهده امتیازات، رتبه بندی و دستاورد …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ 3877 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

با داشتن و برورز رسانی اپ Google Play Games اجرای بازی ها جذاب تر و سرگرم کننده تر می شوند. نرم افزار گوگل پلی گیمز به شما این امکان را می دهد که لیست کامل بازی هایی که به اکانت گوگل شما متصل هستند را علاوه بر نشان دادن، آن ها را مدیریت کنید. برنامه Google Play Games همچنین با ارائه ویژگی هایی همچون مشاهده امتیازات، رتبه بندی و دستاورد های شما و دوستانتان در بازی های آنلاین یک برنامه دوست داشتنی و گاهی اوقات ضروری است. این نرم افزار که توسط گوگل توسعه یافته یکی از پیش نیاز‌ها برای افرادی می‌باشد که در زمینه گیم اندروید بسیار فعالیت دارند که از طریق آن می‌توانند تمام دستاورد‌های خود را در اکانت خود ذخیره نمایند.

 

Google Play Games

نرم افزار Google Play Games

برخی از باری های اندروید برای اجرا شدن نیاز به نصب و به روز رسانی گوگل پلی گیمز دارند. همواره می توانید با رجوع به این صفحه از  آخرین به روز رسانی اپلیکیشن محبوب Google Play Games مطلع شوید. برنامه گوگل پلی گیمز که توسط کمپانی گوگل طراحی شده است با بیش از ۵ میلیارد نصب یکی از محبوب ترین برنامه های این استودیو به حساب می آید.

در هر دستگاه اندرویدی با برنامه گوگل پلی گیم، بازی های خود را مدیریت کنید. همچنین می توانید هر کدام از بازی ها را که نیاز نداشتید حذف کنید. با داشتن این برنامه می توانید به نبرد های آنلاین با دیگر کاربران بپردازید. به عبارت دیگر نرم افزار Google Play Games اجازه نصب بازی های آنلاین را صادر می کند. برای بهره مند شدن از تمام قابلیت های برنامه ابتدا باید گوگل پلی گیمز را به حساب جیمیل خود متصل کنید و در مرحله بعد از اپ های گذر از تحریم استفاده کنید. برای یافتن dpi مخصوص دستگاه خود به صفحه Google Play Services مراجعه کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Google Play Games :

  • جستجوی بازی های جدید و پرطرفدار
  • امکان مشاهده دستاوردها و امتیازات بازی ها
  • مشاهده رتبه خود در هر بازی
  • امکان مقایسه رتبه شما با دوستان خود

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Google Play Games :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Google Play Games
نرم افزار اندروید Google Play Games
نرم افزار اندروید Google Play Games
نرم افزار اندروید Google Play Games

دانلود باکس Download Box

نسخه 5.11.6551

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده