اندروید N

نام نسخه بعدی سیستم عامل اندروید (اندروید N) مشخص شد

بعد از ماه ها تامل و صبر و همچنین فراخوان عمومی برای ایده های طرفداران برای نام اندروید N، سرانجام گوگل نام رسمی نسخه بعدی این سیستم عامل را اعلام کرد. در این مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید. Android Nougat این نسخه از اندروید از این پس با نام Android Nougat به معنای شیرینی بادامی شناخته می شود. البته هنوز مشخص نیست که گوگل قرار است چه عددی را …

۱۳۹۵-۰۴-۱۱ 1143 بار بدون دیدگاه Mr

بعد از ماه ها تامل و صبر و همچنین فراخوان عمومی برای ایده های طرفداران برای نام اندروید N، سرانجام گوگل نام رسمی نسخه بعدی این سیستم عامل را اعلام کرد. در این مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Android Nougat

این نسخه از اندروید از این پس با نام Android Nougat به معنای شیرینی بادامی شناخته می شود. البته هنوز مشخص نیست که گوگل قرار است چه عددی را برای این نسخه از اندروید معرفی کند. نسخه قبلی اندروید، اندروید مارشمالو با عدد ۶ کد گذاری شد، بنابراین احتمالا Android Nougat با عدد ۶٫۱ یا ۷ کد گذاری خواهد شد.

گوگل همچنین از مجسمه اندروید Nougat در مقابل ساختمان مرکز فرماندهی این شرکت در کالیفرنیا رو نمایی کرد. این کار از چند سال پیش که نام خوراکی های مختلفی برای این سیستم عامل موبایلی انتخاب می شوند تا به حال در حال انجام است. همانطور که در تصویر می بینید مجسمه ربات سبز رنگ اندروید بر روی شیرینی های بادامی که نام این نسخه از اندروید می باشد ایستاده است.

Android Nougat

Android Nougat

نظر شما راجع به نام این نسخه از اندروید چیست؟ آیا نام این نسخه از اندروید مورد پسند شما می باشد؟ به نظر شما بهتر بود چه نامی برای این نسخه از اندروید تعیین شود؟ لطفا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع: gsmarena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده