Google Fit – Fitness Tracking

نرم افزار اندروید Google Fit – Fitness Tracking v1.77.05 تناسب اندام گوگل فیت

اگر شما به ورزش و متناسب کردن اندام علاقه دارید و اگر هر روز پیاده روی و یا دوچرخه سواری می‌کنید اما دستگاهی برای اندازه گیری میزان دقیق زمان و اندازه ورزش کردن خود ندارید بهترین راه داشتن برنامه Google Fit – Fitness Tracking در گوشیتان می‌باشد. با استفاده از برنامه گوگل فیت دیگر نیازی به دستکاه های گران قیمت گام شما و.. نخواهید داشت.همانطور که گفته شد برنامه Google …

۱۳۹۶-۱۱-۱۸ 340 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر شما به ورزش و متناسب کردن اندام علاقه دارید و اگر هر روز پیاده روی و یا دوچرخه سواری می‌کنید اما دستگاهی برای اندازه گیری میزان دقیق زمان و اندازه ورزش کردن خود ندارید بهترین راه داشتن برنامه Google Fit – Fitness Tracking در گوشیتان می‌باشد. با استفاده از برنامه گوگل فیت دیگر نیازی به دستکاه های گران قیمت گام شما و.. نخواهید داشت.همانطور که گفته شد برنامه Google Fit – Fitness Tracking برای افرادی که به ورزش علاقه مند هستند بسیار مناسب و کاربردی می‌باشد. این برنامه با اتصال به گجت های مخصوص سلامت و تناسب اندام هم کارایی دارد. به این صورت که وقتی شما گجتی فعال داشته باشید اطلاعات شما با استفاده از گجت تماماً به نرم افزار ارسال می‌شود و شما را از وضعیت خود در ورزش آگاه می‌کند.

نرم افزار Google Fit – Fitness Tracking یک برنامه در سبک ورزش و سلامت با رده سنی می‌باشد. این برنامه توسط شرکت بزرگ Google LLC برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر برنامه های طراحی شده توسط این شرکت می‌توان به Google Photos و Android System WebView اشاره کرد. دانلود نرم افزار Google Fit – Fitness Tracking در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب برنامه بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۳٫۹ از ۵ می‌باشد.

Google Fit – Fitness Tracking

نرم افزار Google Fit – Fitness Tracking

در نرم افزار Google Fit – Fitness Tracking ویژگی هایی وجود دارند که آن را از دیگر برنامه های مشابه متمایز و برتر می‌کند. یکی از همین ویژگی ها را در بالا ذکر کردیم که همان قابلیت اتصال نرم افزار با گجت های تندرستی و سلامت می‌باشد. البته باید گفت حتما نیازی به این گجت ها نیست شما قادر به ثبت دستی اطلاعات نیز خواهید بود به عنوان مثال شما بعد از مدتی پیاده روی رقمی را حدوداً نزدیک به رقم دوندگی خود در برنامه وارد می‌کنید و برنامه با این اعداد برنامه ورزشی شما را تنظیم خواهد کرد.

از ویژگی های خوب این برنامه می‌توان به آفلاین بودن آن اشاره کرده که شما از اتصال به اینترنت و مصرف آن بی نیاز کرده است همینطور می‌توانید در هر مکان و زمانی از آن استفاده کنید. اگر به سبک برنامه های ورزش و سلامت علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب برنامه hadson تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Google Fit – Fitness Tracking :

  • قابلیت اتصال با گجت ها
  • قابلیت وارد کردن اطلاعات به صورت دستی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Google Fit – Fitness Tracking :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Google Fit – Fitness Tracking
نرم افزار اندروید Google Fit – Fitness Tracking
نرم افزار اندروید Google Fit – Fitness Tracking
نرم افزار اندروید Google Fit – Fitness Tracking

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.77.05 حجم 16 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده