اندروید N

احتمال انتشار اندروید N در پایان تابستان ۲۰۱۶

شرکت گوگل در جریان کنفرانس I/O روز گذشته خود بروزرسانی بعدی توسعه دهنده اندروید N را معرفی کرد. بروزرسانی که به نام اندروید ۷٫۰ شناخته شده و پس از آن کمپانی درخواست داشته تا طرفداران در زمینه نام اندروید جدید اظهار نظر نمایند. متاسفانه گوگل تاریخ مشخصی برای انتشار این نسخه اعلام نکرد اما کمپانی اشاره مبهمی به انتشار سیستم عامل در اواخر سال داشته است. حال در کنفرانس  I/O گوگل درباره زمان …

۱۳۹۵-۰۲-۳۰ 964 بار بدون دیدگاه m.jahandar

شرکت گوگل در جریان کنفرانس I/O روز گذشته خود بروزرسانی بعدی توسعه دهنده اندروید N را معرفی کرد. بروزرسانی که به نام اندروید ۷٫۰ شناخته شده و پس از آن کمپانی درخواست داشته تا طرفداران در زمینه نام اندروید جدید اظهار نظر نمایند.

متاسفانه گوگل تاریخ مشخصی برای انتشار این نسخه اعلام نکرد اما کمپانی اشاره مبهمی به انتشار سیستم عامل در اواخر سال داشته است. حال در کنفرانس  I/O گوگل درباره زمان انتشار اندروید ۷٫۰ یا همان N اظهار نظری کرده است.

اندروید N

اندروید N

گوگل اعلام داشت:

ما در حال حاضر تاریخ نهایی انتشار اندروید نسخه N مشخص نکردیم، اما انتظار و هدفمان انتشار سیستم عامل جدید در اواخر تابستان امسال است.

اگرچه گوگل در گفته خود تاریخ مشخصی را اعلام نکرد اما به نظر می رسد زودتر از وعده قبلی باشد و حداقل تاریخ نسبتا مشخصی را اعلام کرد. انتظار می رود پیش از انتشار گوگل دو بروزرسانی دیگر توسعه دهنده نیز برای اندروید N منتشر نماید.

گوگل افزود توسعه دهندگان می توانند در بروزرسانی توسعه دهنده جدید اندروید N به نسخه بتا دسترسی داشته و آن را روی دستگاه هوشمند اندرویدی خود نصب نمایند. بنابراین کاربران عمومی اندروید N باید حداقل تا اواخر تابستان برای دریافت این سیستم عامل جدید منتظر باشند.

منبع: neowin.net

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده