Golf Clash

بازی اندروید Golf Clash v111.0.6.223.0 مسابقه گلف

در بازی Golf Clash شما در نقش یک گلف باز حرفه ای خواهید بود که باید به صورت آنلاین و آفلاین در مقابل کاربران و گلف بازان دیگر به مسابقه بپردازید. بازی به صورت PVP یعنی نفر به نفر می‌باشد یعنی شما و یک بازیکن دیگر در زمین مسابقه وجود خواهید داشت و باید باهم دیگر مسابقه دهید.بیشتر ما با ورزش گلف آشنا هستیم که شخص بازی کننده باید در …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ 489 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Golf Clash شما در نقش یک گلف باز حرفه ای خواهید بود که باید به صورت آنلاین و آفلاین در مقابل کاربران و گلف بازان دیگر به مسابقه بپردازید. بازی به صورت PVP یعنی نفر به نفر می‌باشد یعنی شما و یک بازیکن دیگر در زمین مسابقه وجود خواهید داشت و باید باهم دیگر مسابقه دهید.بیشتر ما با ورزش گلف آشنا هستیم که شخص بازی کننده باید در آن در یک نقطه بایستد و با چوب مخصوص گلف بر یک توپ ضربه وارد کند تا توپ وارد چاله مشخص شده شود. وظیفه شما نیز در بازی دقیقا به این صورت می‌باشد و هرکس که امتیاز بیشتری داشته باشد پیروز خواهد شد.

بازی Golf Clash یک گیم در سبک ورزشی با درجه سنی +۳ می‌باشد که آخرین آپدیت آن در اواخر نوامبر توسط شرکت Playdemic منتشر شده است. این بازی در گوگل پلی به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب و همینطور امتیازات گرفته شده این گیم در گوگل پلی نشان دهنده عالی بودن بازی از نظر کاربران می‌باشد. این آمار و ارقام عبارتنداز: آمار دانلود و نصب بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌باشد که امتیاز و آمار خوبی برای یک گیم از نظر کاربران محسوب می‌شود و ارزش دانلود و نصب را دارد.

اگر به بازی های در سبک بازی Golf Clash علاقه دارید می‌توانید از عنواین معروفی مثل online head ball و  flick soccer 17 دیدن کنید و آن هار از سایت یزداپیکیشن دریافت کنید.

 

 Golf Clash

 

گیم پلی Golf Clash

در بازی Golf Clash شما همانند یک شخص حرفه ای باید بازی گلف حرفه ای انجام دهید برای این کار شما باید در قسمت های آفلاین بازی به صورت تک نفره و بدون اینترنت به تمرین با ربات های بازی پبردازید و بعد از تعداد زیادی شکست و پیروزی به تجربه زیادی دست پیدا کنید تا بتوانید در مسابقات آنلاین و جهانی شرکت کنید و حرفی برای گفتن در مقابل اساتید این گیم و حرفه در بخش جهانی داشته باشید.

اگر شما تا به حال علاقه مند به بازی کردن گلف در واقعیت بودید و یا دوست داشتید که این ورزش را در موبایل های خود انجام دهید و تمرین کنید اما بازی خوبی تا به حال در مقابل شما ظاهر نشده بود این گیم می‌تواند بهترین گزینه برای تمامی اهداف شما در این زمینه باشد شما می‌توانید با دانلود بازی Golf Clash به یک گلف باز حرفه ای تبدیل شوید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Golf Clash :

  • وجود نقشه های متفاوت و زیبا
  • وجود گیم مود PVP 1&1
  • قابلیت گرفتن تصویر در حین بازی و اشتراک گذاری آن
  • قابلیت ارتقا ابزار مورد نیاز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Golf Clash :

  • رفع برخی از اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Golf Clash
بازی اندروید Golf Clash
بازی اندروید Golf Clash
بازی اندروید Golf Clash

دانلود باکس Download Box

نسخه 111.0.6.223.0 حجم 74 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده