Gladiator Heroes

بازی اندروید Gladiator Heroes v2.9.2 گلادیاتور قهرمان

اگر به قرون وسطا و نبرد های تن به تن با سلاح های سرد مانند شمشیر و تیر و کمان با اساطیر و جنگجویان علاقه دارید بهترین گزینه بازی Gladiator Heroes می‌باشد. حتما بیشتر گیمر ها با وظایف و کار های یک گلادیاتور آشنا هستند. یک گلادیاتور فردی با مهارت فراوان در مبارزه های تن به تن و چند نفره با استفاده از انواع سلاح ها می‌باشد.همانطور که گفته شد گلادیاتور …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۱۹ 2356 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر به قرون وسطا و نبرد های تن به تن با سلاح های سرد مانند شمشیر و تیر و کمان با اساطیر و جنگجویان علاقه دارید بهترین گزینه بازی Gladiator Heroes می‌باشد. حتما بیشتر گیمر ها با وظایف و کار های یک گلادیاتور آشنا هستند. یک گلادیاتور فردی با مهارت فراوان در مبارزه های تن به تن و چند نفره با استفاده از انواع سلاح ها می‌باشد.همانطور که گفته شد گلادیاتور ها با استفاده از سلاح های سرد نبرد های تن به تن و چند نفره انجام می‌دهند. این نبرد ها در میادین بزرگی به انجام می‌رسد این میادین محل تفریح و لذت مردم از کشت و کشتار های شما می‌باشد. شما به عنوان یک گلادیاتور باید همیشه در هر نبرد زنده بمانید زیرا در هر نبرد فقط یک نفر باید زنده بماند.

قابل ذکر است بازی به صورت آفلاین و آنلاین می‌باشد. به این معنی که شما قادر به انتخاب خواهید بود که با اینترنت در مقابل دیگر بازیکنان مبارزه کنید یا به صورت تک نفره و بدون اتصال به اینترنت به راحتی مبارزه کنید.

بازی Gladiator Heroes یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت معروف Genera Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های محبوب این شرکت می‌توان به Soccer Star 2018 Top Leagues و Cover Fire: shooting games – sniper fps اشاره کرد. دانلود بازی Gladiator Heroes در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵ می‌باشد.

 

Gladiator Heroes

گیم پلی Gladiator Heroes

در بازی گلادیاتور قهرمان شما در نقش یک گلادیاتور در بازی ایفای نقش خواهید کرد. در ابتدا آموزش های اولیه به شما داده خواهد شد همینطور شما در یک پادگان زندگی خواهید کرد در آن جا علاوه بر زندگی آموزشات لازم را نیز خواهید دید همینطور قادر به ارتقاء تجهیزات خود مانند زره و سلاح ها خواهید بود که برای این کار باید در نبرد ها پیروز شوید تا پول و امتیاز بدست آورد. و برعکس اگر در نبردی شسکت بخورید خواهید مرد و دیگر شانسی برای مبارزه نخواهید داشت.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آفلاین و آنلاین بود آن اشاره کرد که قدرت انتخاب خوبی را به شما ارائه می‌کند. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Mini Guns و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی Gladiator Heroes :

  • قابلیت ارتقاء تمامی تجهیزات
  • قابلیت آفلاین و آنلاین

تغییرات نسخه جدید Gladiator Heroes :

  • گلادیاتور اسطوره ای - لئونیداس! پادشاه اسپارتها اینجا است. باز کردن آن را با واردرویدادهای مختلف بازی شوید و یا از طریق بازی آن را خریداری کنید
  • معبد افسانه ها - یک ساختمان جدید که گلادیاتورهای افسانه ای را باز می کند!
  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

Gladiator Heroes
Gladiator Heroes
Gladiator Heroes
Gladiator Heroes
Gladiator Heroes

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.9.2 حجم 44 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده