Gibbets: Bow Master

بازی اندروید Gibbets: Bow Master v1.0.11 استاد تیراندازی

در بازی Gibbets: Bow Master شما در نقش یک تیرانداز خواهید بود که باید بتوانید با استفاده از قدرت خود مردم بی گناه که در حال مرگ توسط چوبه دار هستند را از مرگ حتمی نجات دهید. برای این کار شما نیازمند تمرکز و دقت بالا هستید که تیر هایتان دقیقا به طنباب ها برخورد کند و جان قربانی را نجات دهد. همانطور که گفته شد شما باید به عنوان یک …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ 703 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Gibbets: Bow Master شما در نقش یک تیرانداز خواهید بود که باید بتوانید با استفاده از قدرت خود مردم بی گناه که در حال مرگ توسط چوبه دار هستند را از مرگ حتمی نجات دهید. برای این کار شما نیازمند تمرکز و دقت بالا هستید که تیر هایتان دقیقا به طنباب ها برخورد کند و جان قربانی را نجات دهد.

همانطور که گفته شد شما باید به عنوان یک تیرانداز با استفاده از مهارت خود جان انسان ها را از مرگ نجات دهید. برای این کار شما باید مهارت های خود را بالا برده و سطح تیراندازی خود را به عالی برسانید تا در همه پرتاب ها موفق باشید. قابل ذکر است بازی به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال به اینترنت نخواهید داشت.

“لینک دانلود تصحیح شد”

بازی Gibbets: Bow Master یک گیم در سبک آرکید و تفننی با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت HeroCraft Ltd. برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از بازی های محبوب دیگر این شرکت می‌توان به Ice Rage: Hockey Multiplayer Free و Dead Paradise اشاره کرد. دانلود بازی Gibbets: Bow Master در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۲ از ۵ می‌باشد.

Gibbets: Bow Master

گیم پلی Gibbets: Bow Master

در بازی استاد تیراندازی علاوه بر نجات جان انسان های بی گناه وظیفه دیگری نیز بر عهده شما می‌باشد. این وظیفه زدن اهداف از قبل تعیین شده در بازی است که باید بتوانید علاوه بر این اهداف اشخاص را هم از مرگ تنها با یک پرتاب نجات دهید یا به عبارتی ساده تر با یک تیر چند هدف را بزنید. با زدن اهداف و آزاد کردن آدم ها شما جوایزی دریافت خواهید کرد این جوایز می‌تواند تیر کمانی جدید یا امتیازاتی باشد که بعدا به کار شما خواهند آمد.

از ویژگی های خوب بازی Gibbets: Bow Master می‌توان به آفلاین بودن بازی و امتیاز دهی خوب آن اشاره کرد که آفلاین بودن شما را از اتصال به اینترنت بی نیاز خواهد کرد و همینطور قادر به بازی کردن در هر مکان و زمانی خواهید بود و امتیاز دهی خوب هم به شما انگیزه بازی کردن بیشتر را خواهد داد. اگر به سبک بازی های تفننی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود بازی Finger Driver و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Gibbets: Bow Master :

  • آفلاین بودن بازی
  • ساده و کاربری آسان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Gibbets: Bow Master :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Gibbets: Bow Master
بازی اندروید Gibbets: Bow Master
بازی اندروید Gibbets: Bow Master
بازی اندروید Gibbets: Bow Master

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.11 حجم 34 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده