Geometry Dash Meltdown

بازی اندروید Geometry Dash Meltdown v1.01 فرار موزیکال

Geometry Dash Meltdown یک بازی موزیکال می باشد که شما باید یک مکعب پر جنب و جوش را در مقابل تله ها و حوادث محافظت کنید. بازی فرار موزیکال پس از موفقیت در نسخه پیشین در پلتفرم iOS هم اکنون نسخه ای برای کاربران اندروید ارائه کرده است. نسخه ی قبلی این بازی با عنوان Geometry Dash در سال ۲۰۱۳ توانست به محبوبیت جهانی برسد و در بین بازی های …

۱۳۹۶-۱۰-۰۶ 593 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Geometry Dash Meltdown یک بازی موزیکال می باشد که شما باید یک مکعب پر جنب و جوش را در مقابل تله ها و حوادث محافظت کنید. بازی فرار موزیکال پس از موفقیت در نسخه پیشین در پلتفرم iOS هم اکنون نسخه ای برای کاربران اندروید ارائه کرده است. نسخه ی قبلی این بازی با عنوان Geometry Dash در سال ۲۰۱۳ توانست به محبوبیت جهانی برسد و در بین بازی های اندروید یک بازی پرطرفدار محسوب شود.

بازی Geometry Dash Meltdown که یک بازی دو بعدی به شمار می رود شما کنترل قهرمان بازی که یک مکعب است را بر عهده دارید. عبور دادن مکعب از بین موانع و تله های مختلف و جمع آوری تمام امتیازات یکی از وظایف شما در بازی فرار موزیکال به شمار می رود. این بازی مخصوص افراد ماجراجو می باشد پس اگر از این دسته افراد هستید این بازی را از دست ندهید.

Geometry Dash Meltdown

بازی اندروید Geometry Dash Meltdown

این بازی که یک بازی آرکید محسوب می شود را می توانید بهتر از دیگر کاربران بازی کنید و اگر پرش های خود را با ریتم آهنگ هماهنگ کنید به آسانی می توانید از تله ها و موانع مختلف بازی عبور کنید. در بازی Geometry Dash Meltdown هر لحظه یک خطر جدید شما را تهدید می کند که باید با سرعت عمل خود با موفقیت از آن ها عبور کنید. بازی فرار هندسی فروپاشی دارای ۳ مرحله است که به ظاهر کمی ساده است اما مراحلی طولانی و سرگرم کننده است.

انگشتان خود را خم کنید و برای پرش کردن از موانع و تله ها در بین غار های تاریک خود را آماده مقابله با هر خطر احتمالی کنید. بازی Geometry Dash Meltdown با بیش از ۱۰۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۶ یکی از محبوب ترین و مهیج ترین بازی های اندروید محسوب می شود. همواره می توانید جدید ترین نسخه بازی فرار موزیکال را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی Geometry Dash Meltdown :

  • بازی مهیج و ماجراجویی مبتنی بر ریتم!
  • سه سطح منحصر به فرد با موسیقی F-777!
  • باز کردن آیکون و رنگ های منحصر به فرد Meltdown برایسفارشی سازی شخصیت خود!
  • از حالت تمرین برای افزایش مهارت های خود استفاده کنید!
  • با استفاده از نیروی جاذبه معکوس و موشک ها پرواز کنید

تغییرات نسخه جدید Geometry Dash Meltdown :

  • رفع مشکلات و تغیرات
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Geometry Dash Meltdown
Geometry Dash Meltdown
Geometry Dash Meltdown
Geometry Dash Meltdown
Geometry Dash Meltdown

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.01 حجم 48 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده