Gear.Club - True Racing

بازی اندروید Gear.Club – True Racing v1.22.0 کلوپ چرخ دنده ها

شاید فکر کنید Gear.Club – True Racing هم مانند سایر بازی های مسابقه با ماشین باشد ولی اشتباه می کنید. در واقع این بازی یک دنیای جدید از خودروهای مدرن است. کسانیکه گواهینامه ندارند، حتما این بازی را دریافت نمایند.   بازی اندروید Gear.Club – True Racing کلوپ چرخ دنده ها در بازی جذاب اندروید ماشینی کلوپ چرخ دنده ها با خودروها و موتورهای شبیه سازی شده واقعی، رانندگی را …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۵ 1762 بار بدون دیدگاه seyedata

شاید فکر کنید Gear.Club – True Racing هم مانند سایر بازی های مسابقه با ماشین باشد ولی اشتباه می کنید. در واقع این بازی یک دنیای جدید از خودروهای مدرن است. کسانیکه گواهینامه ندارند، حتما این بازی را دریافت نمایند.

 

Gear.Club - True Racing

بازی اندروید Gear.Club – True Racing کلوپ چرخ دنده ها

در بازی جذاب اندروید ماشینی کلوپ چرخ دنده ها با خودروها و موتورهای شبیه سازی شده واقعی، رانندگی را تجربه خواهید کرد. این تجربه برای شما بسیار مفید خواهد بود. چرا که علاوه بر تجربه رانندگی، از سیستم تعلیق و آیرودینامیک خودرو مطلع خواهید شد. در این بازی شما مجبور نیستید که فقط یک نوع مسابقه را انجام دهید. شاید تمایل داشته باشید با گوشی خود بازی های بیشتری را تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما بازی مسابقات ماشین بی پایان نیز است.

 

مراحل مختلف بازی اندروید Gear.Club – True Racing باشگاه دنده ها

شما در بازی  Gear.Club – True Racing میتوانید علاوه بر مسابقه تایمی، مسابقه بی نهایت، مسابقه با دوستان و دشمنان خود در سرتاسر جهان را نیز تجربه خواهید کرد. هم چنین شما در این بازی اندروید با طیف وسیعی از خودروها برای شرایط مختلف روبرو هستید. به عنوان مثال برخی از خودروها در سربالایی، عملکرد مناسبی ندارند، درعوض برخی دیگر از خودروها عملکرد موردنظر شما را در سربالایی ها ارائه می دهند. جالب است بدانید شما می توانید از خودروهای معمولی، خودروهایی عجیب و پرزرق و برق را درست کنید و از رانندگی با آن نهایت لذت را ببرید.

حتی شما می توانید به راحتی و با لمس چند دکمه موتور خودروی خود را ارتقا داده و با دوستان خود در مسابقات بی نهایت به رقابت بپردازید. خودروهای با کیفیت Full HD در بازی کلوپ چرخ دنده ها گنجانده شده است که شما نهایت لذت را ببرید. برای کنترل خودروی عجیب و غریب خود علاوه بر لمس دکمه های چپ و راست، می توانید صفحه گوشی و یا تبلت اندرویدی خود را به چپ و راست حرکت دهید. شما در بازی Gear.Club – True Racing با خودرو و یا موتور عجیب و غریب خود وارد مسابقات عجیب و غریب می شوید. پس فرصت را از دست ندهید و هرچه سریع تر این بازی را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی Gear Club - True Racing :

  • رانندگی با خودروهای کاملاً شبیه سازی شده
  • پشتیبانی از چندین حالت کنترل خودرو و موتور
  • دارای مسابقات هیجان انگیز و عجیب و غریب
  • رقابت با دوستان خود در سراسر جهان
  • ایجاد فروشگاه شخصی برای ساخت خودروی مورد علاقه
  • دارا بودن قطعات خاص
  • کیفیت HD بازی و خودروهای شبیه سازی شده

تغییرات نسخه جدید Gear Club - True Racing :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Gear Club - True Racing
Gear Club - True Racing
Gear Club - True Racing

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.22.0 حجم 36 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده