Gangstar New Orleans OpenWorld

بازی اندروید Gangstar New Orleans OpenWorld vv1.5.2b گانگستر در نیو اورلینز

بازی Gangstar New Orleans OpenWorld از آن دسته از بازی هایی می باشد که شما در آن آزادی خاصی دارید و اتفاقات اکشن زیادی در طول این بازی رخ می دهد که از آن ها لذت خواهید برد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. مسلما بعضی از ما در کودکی دوست داشته ایم که عضو گروه های خلافکاران و مافیا باشیم که خوشبختانه به این آرزو نرسیده ایم! …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۰-۲۰ 3778 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Gangstar New Orleans OpenWorld از آن دسته از بازی هایی می باشد که شما در آن آزادی خاصی دارید و اتفاقات اکشن زیادی در طول این بازی رخ می دهد که از آن ها لذت خواهید برد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

مسلما بعضی از ما در کودکی دوست داشته ایم که عضو گروه های خلافکاران و مافیا باشیم که خوشبختانه به این آرزو نرسیده ایم! از طرفی شخصیت این گونه افراد در بعضی فیلم ها طوری نمایش داده می شود که خیلی ها را مجذوب خود می کند. دنیای بازی ها نیز از این قاعده مستثنی نیست و بازی های اندروید نیز با موضوع مافیا وجود دارد که توانسته اند موفقیت زیادی کسب کنند که از بین آن ها می توان به بازی های Gangster Vegas که توسط سازنده ی همین بازی ساخته شده است، اشاره کرد.

بازی گنگستر نیو اورلینز

در این گونه بازی ها، عموما شما آزادی عمل زیادی دارید و می توانید کار های زیادی بکنید که البته بیشتر آن ها کار های خلاف و غیر قانونی ولی پر هیجان می باشد. در بازی Gangstar New Orleans OpenWorld نیز دقیقا همین طور می باشد. شما در این بازی هم می توانید تیر اندازی کنید و هم ماشین های مردم را سرقت کنید و با آن ها رانندگی را تجربه کنید.

 

بررسی گنگستر نیو اورلینز

بازی Gangstar New Orleans OpenWorld را استودیو بازی سازی Gameloft ساخته است که یکی از معروف ترین استودیو های بازی سازی می باشد. همچنین این استودیو در گوگل پلی در میان استودیو های برتر بازی سازی قرار دارد. این استودیو بازی های معروف و موفق دیگری نیز ساخته است که از بین آن ها می توان به بازی های Zombie Anarchy و Ice Age Village اشاره کرد.

Gangster New Orleans OpenWorld

 

گیم پلی بازی Gangstar New Orleans OpenWorld

همانطور که گفته شد، در بازی Gangstar New Orleans OpenWorld شما می توانید کارهای اکشن مختلفی را انجام دهید، شما می توانید ماشین بدزدید و رانندگی کنید و یا به مناطق مختلف حمله کنید و مراحل بازی را یک پس از دیگری رد کنید.

شما در این بازی سلاح های متفاوتی را در اختیار دارید که می توانید متناسب با مرحله ی خود یکی را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید ظاهر شخصیت اصلی بازی که هدایت آن را نیز بر عهده دارید، تغییر دهید. برای کنترل شخصیت اصلی بازی همچنین کنترل هایی روی صفحه نمایش وجود دارد.

بازی Gangstar New Orleans OpenWorld یک بازی اکشن و پر هیجان می باشد که شما در آن آزادی خاصی دارید و می توانید لحظات پر هیجانی را به وجود بیاورید. شما می توانید بازی Gangstar New Orleans OpenWorld را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Gangstar New Orleans OpenWorld :

 • گرافیکی فوق العاده
 • صدا گذاری قوی
 • وجود سلاح های متفاوت
 • آزادی عمل خاص در گیم پلی
 • امکان شخصی سازی شخصیت اصلی بازی

تغییرات نسخه جدید Gangstar New Orleans OpenWorld :

 • رفع مشکل هنگام بارگذاری
 • در میان 350 داستان جدید، 3 نقش جدید و دیدار با 5 شخصیت با نام تجاری جدید بازی کنید
 • میخواهید شخص دیگری باشید؟ مجموعه ای از آیتم ها را کامل کنید و در نیواورلئان نوع شخصیت مورد علاقه خودتان را کشف کنید!
 • به دست آوردن یک مورد جدید، ارتقاء هر مورد و یا ارتقاء عمارت خود را با افزایش ارزش خالص دارایی خود ! دارایی های خود را با رهبران جدید مقایسه کنید!
 • اضافه شدن رویداد های مناسبتی جدید
 • بهبود روند مراحل
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Gangstar New Orleans OpenWorld
Gangstar New Orleans OpenWorld
Gangstar New Orleans OpenWorld
Gangstar New Orleans OpenWorld

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5.2b حجم 34 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده