Traffic Rider

دانلود Traffic Rider v1.0 بازی راننده ترافیک اندروید

Traffic Rider بدون زمانسنج، بدون سوخت، فقط لذت ببرید !! شاهکاری دیگر از سازندگان Traffic Racer، این بار شما در تجربه ای فوق العاده چالش برانگیز، پشت موتورسیکلت هایی قرار میگیرید که در عین حفظ کلاس ساده، کلاسیک و بسیار دقیق هستند. بازی های موتور سواری همیشه مورد توجه گیمرهای بوده اند. کنترل راحت و یکپارچگی محیط بازی با اسمارت فون ها از ویژگی این بازی هاست. راننده ترافیک ژانر …

۱۳۹۶-۰۸-۰۷ 646 بار بدون دیدگاه امین

Traffic Rider بدون زمانسنج، بدون سوخت، فقط لذت ببرید !! شاهکاری دیگر از سازندگان Traffic Racer، این بار شما در تجربه ای فوق العاده چالش برانگیز، پشت موتورسیکلت هایی قرار میگیرید که در عین حفظ کلاس ساده، کلاسیک و بسیار دقیق هستند. بازی های موتور سواری همیشه مورد توجه گیمرهای بوده اند. کنترل راحت و یکپارچگی محیط بازی با اسمارت فون ها از ویژگی این بازی هاست. راننده ترافیک ژانر جدیدی از مسابقات بی پایان موتور سواری را پیش روی شما قرار میدهد که با اضافه کردن سطح کاملا حرفه ای، دید اول شخص، گرافیک بهتر نسبت به سایر نسخه ها و صدای واقعی موتورها عرضه شده است.

تیم SK games در این بازی سعی کرده  است که جلوه های گرافیکی فوق العاده ای رو به تصویر بکشد به طوری که افکت های زیبایی برای تغییر در شب و روز و تغییرات آب و هوایی مختلف را در بازی اعمال کرده است. ماموریت های بازی در عین سادگی بسیار گیرا هستند و لحظات زیبایی برای بازی کننده خلق میکنند. در نسل جدید این بازی سوار بر موتور سیکلت خود شوید و بزرگراه ها را درنوردید و با خرید ایتم ها موتور سیکلت خود را ارتقا دهید و موتور های جدید تهیه کنید و ماموریت های مختلف و نفس گیر بازی را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید.


ویژگی های کلیدی Traffic Rider :

  • دید اول شخص دوربین ضبط
  • 20 موتورسیکلت جدید و متنوع
  • صدای موتورسیکلت های واقعی برای بازی
  • امکان بازی انلاین
  • پشتیبانی از 17 زبان مختلف
  • جمع اوری امتیاز بیشتر با افزایش سرعت
  • امتیاز بیشتر در حالت رانندگی در خلاف جهت در هر دو طرف مسیر
  • استفاده از حرکات خاص(تک چرخ و ..) با موتور برای کسب امتیار بیشتر

پیش نمایش

Traffic Rider
Traffic Rider

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4 حجم 99 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده