The Room 51

دانلود The Room 51 Full 2.1 – بازی ماجراجویی اتاق ۵۱ اندروید

The Room 51  تصور کنید ناگهان در اتاقی تاریک و عجیب چشم باز کنید و خود را تنها ببینید! چه حسی پیدا می کنید؟ اگر می خواهید راز بازی اتاق شماره ۵۱ را کشف کنید، با ما همراه باشید تا یکی از زیباترین بازی های ژانر وحشت را تجربه کنید. اما ابتدا در نظر داشته باشید که اگر سنتان کمتر از ۱۲ سال است و یا جز آن دسته از …

۱۳۹۵-۰۲-۰۲ 1438 بار بدون دیدگاه امین

The Room 51  تصور کنید ناگهان در اتاقی تاریک و عجیب چشم باز کنید و خود را تنها ببینید! چه حسی پیدا می کنید؟ اگر می خواهید راز بازی اتاق شماره ۵۱ را کشف کنید، با ما همراه باشید تا یکی از زیباترین بازی های ژانر وحشت را تجربه کنید. اما ابتدا در نظر داشته باشید که اگر سنتان کمتر از ۱۲ سال است و یا جز آن دسته از افرادی هستید که به شوک های ناگهانی حساس می باشند، دور بازی The Room 51 را خط بکشید و بیخیال آن شوید. ولی اگر عاشق ماجراجویی هستید و دلی پر جرات دارید، این بازی را برای شما ساخته اند.

بازی دارای پازل های مختلفی است که شما باید با استفاده از ابزار و وسایلی که در اختیار دارید و یا ترکیب آن ها، این پازل ها را هر چه سریع تر حل کنید تا از اتاق رهایی یابید. بازی The Room 51 دارای گرافیکی مطلوب است و در منوی تنظیمات نیز برای آن دسته از دستگاه هایی که ضعیف تر هستند تنظیماتی قرار داده شده که بتوانند گرافیک را پایین تر بیاورند. حداقل سیستمی که ما برای این بازی پیشنهاد می کنیم ، سی پی یو ۴ هسته با فرکانس ۱٫۲ گیگاهرتز و ۱٫۵ گیگابایت رم می باشد. ضمنا این بازی برای اندروید ۴٫۴ و یا بالاتر طراحی گریده است. در پایان توصیه می کنیم که برای اینکه نهایت لذت را از این بازی ببرید، یک هدفون صدای سه بعدی در گوشتان بگذارید و و در یک اتاق تاریک و یا با نور کم به بازی بنشینید!


ویژگی های کلیدی The Room 51 :

  • مراحل متعدد چالش برانگیز
  • تنظیماتی برای کاهش گرافیک متناسب با دستگاه

تغییرات نسخه جدید The Room 51 :

  • رفع باگ های متعدد

دانلود باکس Download Box

نسخه V2.1 حجم 80 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده