Star Knight Review

بازی شوالیه ستاره اندروید Star Knight Review v 1.1.4

Star Knight Review  احتمالا کسانی که معتقدند باید بازی ها ساده تر شوند و از حالت غیرمعمول خارج شوند ،از بازی کردن لذت چندانی نمی برند و یا شاید آدم های کسالت آوری باشند. اگر شما نظری غیر از این دارید و دوست دارید بازی های هیجانی و چالش برانگیز را بازی کنید و از آن ها لذت می برید ،بازی زیبای شوالیه ستاره را هرگز از دست ندهید چون …

۱۳۹۵-۰۳-۱۱ 609 بار بدون دیدگاه امین

Star Knight Review  احتمالا کسانی که معتقدند باید بازی ها ساده تر شوند و از حالت غیرمعمول خارج شوند ،از بازی کردن لذت چندانی نمی برند و یا شاید آدم های کسالت آوری باشند. اگر شما نظری غیر از این دارید و دوست دارید بازی های هیجانی و چالش برانگیز را بازی کنید و از آن ها لذت می برید ،بازی زیبای شوالیه ستاره را هرگز از دست ندهید چون احتمالا همان چیزی است که به دنبالش بوده اید. بازی شوالیه ستاره در ژانر اکشن برای پلتفرم اندروید منتشر شده است که گرافیک و صحنه های آن ناخودآگاه ذهن را به سوی بازی خاطره انگیز Patapon سونی بر روی کنسول دستی psp می اندازد.

Star Knight Review

Star Knight Review

در این بازی شما در نقش  Naro که یک شوالیه از سیاره Gaon که زمانی سیاره صلح بوده حاضر می شوید. سیاره گائون اکنون در دست اژدهای سیاهی به نام Nidhogg و هیولاهای زیر دستش اداره می شود. این اژدهای سیاه در تاریکی و به دور از خورشید بر این سیاره حکمرانی می کند و شما باید در نقش ناجی گائون صلح را به سیاره برگردانید ،اما به این سادگی هم نیست و چالش ها و موانع زیادی بر سر راه شما قرار دارند. انواع محیط های خطرناک از جمله سیخ ها ،تیغ های دوار ،تله ها و غیره در کمین شما هستند. بازی با گرافیک اچ دی ارائه شده و از مراحل مختلفی چون جهنم سبز ،جنگل سیاه ،قصر گمشده ،بیابان برف و کوهستان سرخ تشکیل شده است که هر کدام دارای زیر مرحله های متعددی است.

اگر چه ممکن است شما بارها و بارها در رد شدن از یک مرحله ناکام بمانید ،اما با سعی و تلاش می توانید مرحله را به اتمام برسانید و با جمع آوری سکه و امتیاز سلاح جدید تهیه کنید و کاراکتر خود را ارتقا دهید. همچنین می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین این بازی زیبا را به رقابت بپردازید.


ویژگی های کلیدی Star Knight Review :

  • بازی در ژانر action platformer با ده ها مرحله چالش برانگیز
  • گرافیک اچ دی با صدا گذاری مطلوب
  • امکان ارتقا سلاح و تقویت کاراکتر بازی
  • امکان بازی رقابتی با سایر دوستان

تغییرات نسخه جدید Star Knight Review :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

دانلود باکس Download Box

نسخه v 1.1.4 حجم 87 و 87 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده