Real Moto

بازی اندروید Real Moto V1.0.216 مسابقات موتور واقعی + مود

Real Moto  مسابقات موتور سواری همیشه هیجان انگیز و وسوسه کننده هستند و بازی های موتور سواری نیز می توانند هیجان را به کنسول ها و گجت های همراه بیاورند. بازی مسابقات موتور  واقعی از آن دسته بازی هایی است که با گرافیک سه بعدی واقع گرایانه و طراحی دقیق محیط ها و جاده ها شما را برای ساعت ها سرگرم  می کند و هیجان مسابقات موتور سوپر اسپرت را به دستگاه اندرویدیتان …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۹-۱۱ 888 بار بدون دیدگاه امین

Real Moto  مسابقات موتور سواری همیشه هیجان انگیز و وسوسه کننده هستند و بازی های موتور سواری نیز می توانند هیجان را به کنسول ها و گجت های همراه بیاورند. بازی مسابقات موتور  واقعی از آن دسته بازی هایی است که با گرافیک سه بعدی واقع گرایانه و طراحی دقیق محیط ها و جاده ها شما را برای ساعت ها سرگرم  می کند و هیجان مسابقات موتور سوپر اسپرت را به دستگاه اندرویدیتان می آورد.

Real Moto

Real Moto

در این بازی سعی شده تا برای هر چه واقعی تر جلوه دادن بازی ، تجهیزات مختلفی مانند لباس و شلوار موتور سواری ،کلاه کاسکت و حتی ارتقاء و تقویت موتور سیکلت مانند واقعیت طراحی شود و بازیکن بتواند تا بالاترین سطح موتور خود را تقویت کند. در پایان هر ماموریت شما می توانید به عنوان پاداش سکه و یا چیز های دیگری هدیه بگیرید. همه چیز در بازی به صورت واقعی شبیه سازی شده است و حس واقعی موتور سواری و کنترل آن به شما القا می شود. شما می توانید با هوش مصنوعی بازی به رقابت بپردازید و یا اینکه به صورت آنلاین با دوستان و سایر بازیکنان در سرتاسر جهان مسابقه بدهید. پس فراموش نکنید که حسابی تمرین کنید تا بتوانید بهترین رکوردها را از آن خود کنید.


ویژگی های کلیدی Real Moto :

  • گرافیک سه بعدی واقع گرایانه
  • گرفتن پاداش هایی چون روغن و سکه و غیره در پایان ماموریت ها
  • تقویت سرعت ،شتاب ،فرمان و سیستم ترمز
  • پشتیبانی از 13 زبان مختلف
  • امکان ارتقا موتور سیکلت خود و تقویت انجین
  • امکان بازی آنلاین با سایر بازیکنان

تغییرات نسخه جدید Real Moto :

  • رفع باگ های کوچک

پیش نمایش

Real Moto
Real Moto

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.0.216 حجم 21 و 21 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده