One Finger Death Punch

بازی اندروید One Finger Death Punch v4.72 مشت انگشتی مرگبار +مود

One Finger Death Punch  بازی مشت یک انگشتی مرگ ، یک بازی ویدئویی رزمی در سبک اکشن ،که توسط شرکت silver dollar games تولید و منتشر شده است. ابتدا در سال ۲۰۱۳  این بازی برای کنسول Xbox 360 منتشر شد و سپس برای ویندوز و پس از آن در سال ۲۰۱۵ برای سیستم عامل اندروید عرضه گردید. بازی داستان آدم خطی می باشد که برای عدالت می جنگد. شاید این بازی خشن ترین …

۱۳۹۵-۰۱-۰۷ 1200 بار بدون دیدگاه امین

One Finger Death Punch  بازی مشت یک انگشتی مرگ ، یک بازی ویدئویی رزمی در سبک اکشن ،که توسط شرکت silver dollar games تولید و منتشر شده است. ابتدا در سال ۲۰۱۳  این بازی برای کنسول Xbox 360 منتشر شد و سپس برای ویندوز و پس از آن در سال ۲۰۱۵ برای سیستم عامل اندروید عرضه گردید. بازی داستان آدم خطی می باشد که برای عدالت می جنگد. شاید این بازی خشن ترین نوع بازی جنگی باشد که به چشم دیده اید! در بازی مشت یک انگشتی مرگ ،از شکستن استخوان ها تا پرتاب آدم های بد از شیشه به بیرون همه قابل مشاهده است.

گیم پلی بازی  One Finger Death Punch 4.72 :

دراین بازی ۵ سبک سنتی کونگ فو وجود دارد که با سلاح هایی آمیخته شده است. بازی دارای ۲ حالت مختلف campaign و survival mode است که در حالت campaign باید از روی نقشه موقعیت ها را شناسایی کنید و دشمنان را نابود سازید. در حالت survival mode  نیز باید تا حد توان و مرگ مبارزه کنید. حدود ۴۰ آیتم مختلف و ۳۰ مهارت مختلف در بازی وجود دارد که برای تکمیل کردن سفر خود می توانید از آنها استفاده کنید و از میان هزاران راه پر پیچ و خم به سلامت عبور کنید. قدرت خود را افزایش دهید و مهارت خود را در کونگ فو در سطح جهانی بررسی کنید و با دوستان خود در سرتاسر جهان در حالت survival mode  بازی کنید.

تغییرات نسخه ۴٫۷۲:

  • بهینه سازی نرم افزاری
  • رفع مشکلات نسخه های قبل

ویژگی های کلیدی One Finger Death Punch :

  • کنترل آسان بازی
  • یادگیری آسان و سریع
  • امکان بازی آنلاین و شرکت در لیگ
  • رنکینگ هفته ای و مشخص کردن سطح
  • پشتیبانی از تبلت
  • گرافیک دو بعدی و جذاب

پیش نمایش

One Finger Death Punch

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.72 حجم 42 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده