بازی اندروید Mmm Fingers

بازی اندروید Mmm Fingers 1.0.9 هیولای انگشت خوار

چقدر می توانید از انگشت خود در برابر هیولاهای گرسنه مراقبت کنید؟ بازی اندروید Mmm Fingers یک بازی رکوردی single touch و اعتیاد آور است.  نحوه بازی در  Mmm Fingers به این صورت است که باید با چرخش از بین هیولاهای انگشت خوار عبور کنید با این شرایط که شما فرصت بلند کردن انگشتتان را از روی صفحه ندارید. بازی Mmm Fingers یکی از سخت ترین و دشوار ترین بازی ها است …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۳ 2733 بار ۱ دیدگاه جهانبخش

چقدر می توانید از انگشت خود در برابر هیولاهای گرسنه مراقبت کنید؟ بازی اندروید Mmm Fingers یک بازی رکوردی single touch و اعتیاد آور است.  نحوه بازی در  Mmm Fingers به این صورت است که باید با چرخش از بین هیولاهای انگشت خوار عبور کنید با این شرایط که شما فرصت بلند کردن انگشتتان را از روی صفحه ندارید. بازی Mmm Fingers یکی از سخت ترین و دشوار ترین بازی ها است در حالی که متوسط مدت زمان طی کردن یک راند معمولی در این بازی ۲۵ ثانیه است، گاهی اوقات کمتر. با این حال این بازی بسیار اعتیاد آور است دقیقا به این دلیل که شما همیشه در تلاش هستید که اثبات کنید که شما همیشه می توانید این بازی را انجام دهید. اما همیشه نتیجه ی نسبتا خوبی نمیگیرید اگر قواعد بازی را رعایت نکنید و انگشت شما با یکی از موانع بسیاری که بر روی صفحه نمایش وجود دارد برخورد کند.

بازی اندروید Mmm Fingers

بازی اندروید Mmm Fingers

بازی اندروید Mmm Fingers

یکی از نقاط قوت بازی اندروید Mmm Fingers رتبه بندی جهانی است که شما می توانید با دوستان و یا سایر کاربران به رقابت بپردازید. حتی یک سیستم دستاورد های دقیق در این بازی وجود دارد که انگیزه شما را افزایش می دهد و شما تلاش خود را برای حفظ و بهبود امتیاز های کسب شده بیشتر می کند. اینبازی مهیج بسیار ساده است که به همین دلیل بسیار اعتیاد آور است. یکی از ایده هایی که شما برای پیشرفت و ادامه بازی به آن نیاز دارید این است که آمادگی لازم برای این که در طول فقط چند ثانیه باید یک دور کامل در هر زمان و هرجا بزنید.

اگر به بازی های سبک رکوردی و اعتیاد اور علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Mmm Fingers است. این بازی با بیش از ۵۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۲ در گوگل پلی یکی از پرطرفدارترین بازی های اندروید است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید هیولای انگشت خوار :

  • ثبت رکورد و امکان رقابت با کاربران و دوستان خود
  • گیم پلی بسیار اعتیاد اور
  • کنترلر بازی به صورت single touch (یک لمس)

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید هیولای انگشت خوار :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید هیولای انگشت خوار
بازی اندروید هیولای انگشت خوار
بازی اندروید هیولای انگشت خوار
بازی اندروید هیولای انگشت خوار

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.0.9 حجم 37 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • mobi 0 - پاسخ

    سلام ببخشید رکورد جهانی این بازی چقدره؟