مکوراما

بازی فکری مکوراما اندروید Mekorama v1.1 به همراه نسخه مود

 امروز می خواهیم بازی پازلی و فکری  مکوراما را برای شما در سایت قرار دهیم. پس از تجربه موفق  آقای Martin Magni در خلق بازی زیبای Odd Bot Out که یک ربات کوچک در آن به نقش آفرینی می پرداخت ،این بار نیز تصمیم به خلق یک بازی زیبای کم حجم دیگر گرفت که نقش اول آن نیز یک ربات است. او استعداد خوبی در توسعه بازی های مستقل دارد و طراحی و …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۰۲ 4965 بار بدون دیدگاه امین

 امروز می خواهیم بازی پازلی و فکری  مکوراما را برای شما در سایت قرار دهیم. پس از تجربه موفق  آقای Martin Magni در خلق بازی زیبای Odd Bot Out که یک ربات کوچک در آن به نقش آفرینی می پرداخت ،این بار نیز تصمیم به خلق یک بازی زیبای کم حجم دیگر گرفت که نقش اول آن نیز یک ربات است. او استعداد خوبی در توسعه بازی های مستقل دارد و طراحی و کد نویسی و برنامه نویسی بازی هایش را انجام می دهد. هم چنین او خالق آثار هنری و صدا گذاری و موزیک بازیهایش نیز می باشد.

در بازی مکوراما هدف اصلی رساندن رباط کوچکی به نام B به نقطه قرمز رنگی است که به منزله خروج از پازل است. شما با تاکتیک های مختلف می توانید مراحل را به پایان برسانید. می توانید به صورت دستی مدلتان را بپرخانید و زاویه دید خود را برای پیدا کردن مسیر عوض کنید و یا اینکه روی مدل زوم کنید و دور و نزدیک شوید. این بازی در کل زاویه دید خوبی دارید. بازی دارای ۵۰ مرحله مختلف و چالش برانگیز است که به مراتب سخت تر می شوند و برای حل آن ها باید وقت بیشتری بگذارید.

نکته جالب در این بازی این است که که شما می توانید مراحل دلخواهتان را در بازی قرار دهید و این برای یک بازی رایگان امتیازی فوق العاده است. سازنده این بازی به صورت رایگان این بازی بسیار کم حجم را منتشر کرده و از کاربران خواسته در صورت رضایت و علاقمندی به بازی مبلغی را به حساب بازی به دلخواه واریز نمایند. این بازی زیبا برای تمام سنین از ۳ سال به بالا پیشنهاد می شود.

مکوراما

مکوراما


ویژگی های کلیدی بازی اندروید مکوراما :

  • محیط های جذاب و دیدنی و گیم پلی ساده
  • وجود ربات های مختلف در بازی
  • امکان ساخت مراحل دلخواه
  • حجم بسیار پایین

پیش نمایش

بازی اندروید مکوراما

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.1 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده