MechCom

دانلود بازی فضایی اندروید MechCom 2 – 3D RTS

MechCom 2 اگر می خواهید به آینده سفر کنید و به جستجو در فضا بپردازید ،با ما همراه باشید. بازی زیبا و جدید MechCom در سبک استراتژیکی Real_time ساخته شده است که در قرن بیست و دوم اتفاق می افتد. کشور های چند ملیتی در ابعاد به رشد قابل توجهی رسیده اند و نفوذ دولت های جهان نیز بیش از پیش خود نمایی می کند. منابع زمین رو به پایان …

۱۳۹۵-۰۳-۱۲ 1643 بار بدون دیدگاه امین

MechCom 2 اگر می خواهید به آینده سفر کنید و به جستجو در فضا بپردازید ،با ما همراه باشید. بازی زیبا و جدید MechCom در سبک استراتژیکی Real_time ساخته شده است که در قرن بیست و دوم اتفاق می افتد. کشور های چند ملیتی در ابعاد به رشد قابل توجهی رسیده اند و نفوذ دولت های جهان نیز بیش از پیش خود نمایی می کند. منابع زمین رو به پایان است و عمده کشور ها برای رسیدن به منابع جدید در فکر کاوش در فضا هستند و قدرت خود را بر روی پروژه های فضایی متمرکز کرده اند. شما در نقش یک فرمانده نظامی برجسته ماموریت دارید تا به یکی از شرکت های بزرگ در این پروژه بپیوندید.

MechCom1

این پروژه در مورد سیاره ای به نام تیبریوس است که در آن برخی از مواد معدنی کمیاب کشف شده اند و بر سر این مواد درگیری هایی بوجود آمده است. در این بازی استراتژیکی شما می توانید با برداشت منابع، احداث سازه هایی مانند پالایشگاه ،کارخانه ها، زراد خانه و آزمایشگاه ها، و همچنین به عنوان  لشکری متشکل از مدل های مختلف به نقش آفرینی بپردازید. هم چنین می توانید در استفاده از وسایل مکانیکی و انتخاب سلاح های مختلف از جمله راکت اندازه ها ،تفنگ ها و لیزر و غیره به صورت انتخابی عمل کنید و در صورت نداشتن سلاح می توانید از چرخ ها ،زنجیر چرخ و یا حتی لگد زدن کمک بگیرید.


ویژگی های کلیدی MechCom :

  • گرافیک سه بعدی مطلوب
  • کنترل ساده و قابل لمس
  • حالت های بازی متفاوت
  • 16 ترکیب مختلف از mechs
  • هوش مصنوعی چالش برانگیز

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.1 حجم 52 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده