Mechanic Escape

بازی اندروید فرار مکانیک Mechanic Escape v1.5.2

Mechanic Escape با روی کار آمدن LCDها و پنل های جدید تصویری و پیشرفت تکنولوژی ،جایی برای تلویزیون ها و سیستم های قدیمی نمی ماند و باید این دستگاه ها رفته رفته جمع آوری شوند و از دسترس خارج شوند. در بازی فرار مکانیک Mechanic Escape دژ مستحکمی از تلویزیون های جان سخت قدیمی دور هم جمع شده اند و می خواهند در برابر ظلم و ستم دستگاه های مدرن …

۱۳۹۵-۰۳-۲۰ 715 بار بدون دیدگاه امین

Mechanic Escape با روی کار آمدن LCDها و پنل های جدید تصویری و پیشرفت تکنولوژی ،جایی برای تلویزیون ها و سیستم های قدیمی نمی ماند و باید این دستگاه ها رفته رفته جمع آوری شوند و از دسترس خارج شوند. در بازی فرار مکانیک Mechanic Escape دژ مستحکمی از تلویزیون های جان سخت قدیمی دور هم جمع شده اند و می خواهند در برابر ظلم و ستم دستگاه های مدرن مقاومت کنند و سالم بمانند.

در این بازی زیبا که بیش از ۲۰۰,۰۰۰ پلیر در سرتاسر جهان دارد ،در ژانر arcade ساخته شده است ،تلویزیون ها برای پیدا کردن دوستان قدیمی خود با هم متحد شده اند و از هیچ خطری نیز باک و هراسی ندارند و در مسیری که در آن قدم گذاشته اند مصمم هستند. Mech قهرمان داستان ما ،یک دستگاه نترس و با جرات است که برای نجات دوستانش از هیچ کوششی دریغ نمی کند و در مقابل تمام تهدیدات ایستادگی میکند. این تهدیدات شامل میدان های الکتریکی با ولتاژ بالا و تهدیدات و خطرات انسانی می باشند و خطرناک تر از آن رئیس هایی هستند که برای جلوگیری از حرکت شما و نابود کردنتان ، با تمام قدرت در مسیر به انتظار نشسته اند و شما باید لحظات سختی را برای رویارویی با آن ها سپری کنید. بازی فرار مکانیک یک بازی چالش برانگیز برای تمامی پلیر هاست و با قرار دادن گیمر در شرایط سخت و چالش بر انگیز میزان رفلکس آن ها را محک می زند. پس خود را برای فرار از دشمنان و رویارویی نفس گیر آماده کنید و تلویزیون ها را از دست دشمنان نجات دهید و سالم به مقصد برسانید و نگذارید که سیستم های مدرن و جدید آن ها را از دور خارج کنند و با ریتم بازی خود را هماهنگ و همگام بسازید و از این بازی زیبا نهایت لذت را ببرید.

Mechanic Escape2


ویژگی های کلیدی فرار مکانیک :

  • پشتیبانی از Android TV
  • بهینه سازی شده برای جویستیک های خارجی
  • باز کردن آیتم ها
  • بازی hardcore
  • 80 مرحله چالش برانگیز

تغییرات نسخه جدید فرار مکانیک :

  • برطرف کردن مشکلات unlock کردن

پیش نمایش

فرار مکانیک

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.5.2 حجم 94 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده