Leps World

بازی اندروید Leps World v2.6 دنیای لپ شبیه ساز سوپر ماریو

Leps World اگر از علاقمندان به بازی هستید ،حتما بازی خاطره انگیز سوپر ماریو را به خاطر دارید. بازی که با دویدن و پریدن و خوردن قارچ ها دنبال می شد. بازی دنیای لپ با الهام از بازی سوپر ماریو ساخته شده است و با نزدیک به ۱۰۰ میلیون دانلود از بازی های پرطرفدار به شمار می رود. در این بازی زیبا که با حفظ استایل کلاسیک خود حالت مدرن و …

۱۳۹۴-۱۲-۲۶ 673 بار بدون دیدگاه امین

Leps World اگر از علاقمندان به بازی هستید ،حتما بازی خاطره انگیز سوپر ماریو را به خاطر دارید. بازی که با دویدن و پریدن و خوردن قارچ ها دنبال می شد. بازی دنیای لپ با الهام از بازی سوپر ماریو ساخته شده است و با نزدیک به ۱۰۰ میلیون دانلود از بازی های پرطرفدار به شمار می رود. در این بازی زیبا که با حفظ استایل کلاسیک خود حالت مدرن و امروزی نیز دارد ،شما باید به لپ کمک کنید تا طلاهای گمشده خود را پیدا کند.

شما باید با پریدن و دویدن و دقت در حرکت درون بازی Leps World به لپ کمک کنید تا از موانع عبور کند و طلاهای خود را پیدا کند و به ماجراجویی بپردازد. این مسیر پر از موجودات و دشمنانی است که می خواهند مانع رسیدن لپ به هدفش شوند و دشنان موزی از انجام هیچ اقدامی کوتاهی نمی کنند. بازی از ۵۶ مرحله مختلف و متنوع تشکیل شده است و حدود ۹ مدل دشمن نیز در آن وجود دارد.

شما می توانید با پیدا کردن گل شبدر باعث بزرگ شدن لپ شوید ،هرچند که بزرگ شدن تنها لپ را از خطرات در امان نگه نمی دارد چون حتی نیش یک زنبور کوچک خشمگین نیز می تواند شما را کوچک کند.

Leps World را هم اکنون با لینک مستقیم می توانید از سایت یزد اپلیکیشن دانلود کنید.

بازی Leps World :

  • امکان سفر به اطراف و دیدن جاهای مختلف دنیای لپ
  • اضافه شدن ۸ مرحله جدید

ویژگی های کلیدی Leps World :

  • 56 مرحله چالش برانگیز
  • گرافیک انیمیشنی فوق العاده
  • 5 نوع جهان مختلف بازی
  • 9 مدل دشمن مختلف
  • حفظ حالت کلاسیک بازی

پیش نمایش

Leps World

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.6 حجم 28 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده