Disney Crossy Road

بازی اندروید عبور از خیابان دیزنی Disney Crossy Road V1.200.7756

Disney Crossy Road  حتما شما هم شخصیت های محبوب کمپانی دیزنی را می شناسید. شخصیت هایی چون میکی موسDonald Duck, Buzz Lightyear, Rapunzel, Mufasa و غیره. حال تصور کنید که همه ی شخصیت ها در یک بازی دور هم جمع شده اند. بازی زیبای عبور از خیابان دیزنی در سبک ماجراجویی و اعتیاد آور به تازگی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و با بیش از ۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ دانلود از گوگل پلی …

۱۳۹۵-۰۳-۱۴ 1267 بار بدون دیدگاه امین

Disney Crossy Road  حتما شما هم شخصیت های محبوب کمپانی دیزنی را می شناسید. شخصیت هایی چون میکی موسDonald Duck, Buzz Lightyear, Rapunzel, Mufasa و غیره. حال تصور کنید که همه ی شخصیت ها در یک بازی دور هم جمع شده اند. بازی زیبای عبور از خیابان دیزنی در سبک ماجراجویی و اعتیاد آور به تازگی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و با بیش از ۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ دانلود از گوگل پلی از بازی های محبوب به شمار می رود.

در بازی زیبای عبور از خیابان دیزنی که به صورت پیکسلی و ۸ بیتی می باشد شما با ضربه زدن روی صفحه دستگاه و یا کشیدن انگشت باید راه را برای عبور شخصیت ها باز کنید. از نکات جالب بازی نوع تم و رنگ محیط برای هر شخصیت می باشد که برای هر کدام از آنها منحصر به فرد و خاص است.

Disney Crossy Road 1

در این بازی زیبا و خاطره انگیز که بیش از ۱۰۰ شخصیت محبوب را در خود گنجانده است، شما می توانید از محیط ها و شخصیت های کارتون های داستان اسباب بازی ها گرفته تا شیر شاه و آلیس در سرزمین عجایب و محبوب ترین موش دنیا یعنی میکی موس، همه و همه را در اختیار داشته باشید و با دقت و مراقبت از آن ها ،به سلامت از اتوبان های خطرناک و جاده ها عبورشان دهید. تمام این شخصیت های دوست داشتنی را ما در قالب داستان و موضوع کارتون دیده ایم ،شاید جالب باشد که از این دید به قضیه نگاه کنیم که اگر یکی از آن ها به زیر اتوبوس برود و ما نتوانیم او را از خیابان رد کنیم چه حسی دارد!


ویژگی های کلیدی Disney Crossy Road :

  • وجود تم ها و محیط های اختصاصی برای هر شخصیت
  • بیش از 100 شخصیت محبوب و دوست داشتنی دیزنی
  • گرافیک نوستالژی پیکسلی و 8 بیتی
  • گیم پلی ساده و اعتیاد آور

تغییرات نسخه جدید Disney Crossy Road :

  • 30 میلیارد مرحله
  • اضافه شدن شخصیت های جدید

پیش نمایش

Disney Crossy Road

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.200.7756 حجم 51 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده