Cube Escape

بازی اندروید فرار مکعب Cube Escape: Seasons

Cube Escape  اگر از علاقمندان به بازی های فکری و پازلی هستید ،حتما از بازی فرار مکعب خوشتان خواهد آمد. Cube Escape شاید یکی از مرموز ترین بازی هایی باشد که بازی کرده اید و از مرموزترین اتاق هایی باشد که به آن پا گذاشته اید. این بازی اولین قدم از سری بازی های فرار مکعب می باشد و داستان آن توسط  Rusty Lake نوشته شده است. در این بازی باید سعی کنید …

۱۳۹۵-۰۴-۰۸ 5024 بار ۱ دیدگاه امین

Cube Escape  اگر از علاقمندان به بازی های فکری و پازلی هستید ،حتما از بازی فرار مکعب خوشتان خواهد آمد. Cube Escape شاید یکی از مرموز ترین بازی هایی باشد که بازی کرده اید و از مرموزترین اتاق هایی باشد که به آن پا گذاشته اید. این بازی اولین قدم از سری بازی های فرار مکعب می باشد و داستان آن توسط  Rusty Lake نوشته شده است. در این بازی باید سعی کنید تا داستان بازی را بفهمید و به راز میان مکعب ها پی ببرید و مراحل را کامل کنید.

برای شروع به ذهن خود رجوع می کنید و با اولین خاطره خود همگام می شوید. بهار سال ۱۹۶۴ است و شما وارد یک اتاق آرام و ساکت و دوستانه شده اید. چیزهایی که در اتاق وجود دارند در اطراف دیده می شوند. یک اتاق ساده با یک ساعت و یک آشپزخانه و یک پنجره که رو به باغ باز می شود. طوطی شما هاروی هم در اتاق است و خلق و خوی بدی دارد. خب حالا باید شروع به جستجو کنید و اقلام موجود را شناسایی کنید و به بازجویی بپردازید. خیلی زود متوجه می شوید که ظاهرا یک چیزی اشتباه است. باید راز بین مکعب ها را پیدا کنید و فرصت را از دست ندهید. با کلیک کردن روی فلش جهت یابی درون مکعب ها آن ها را حرکت دهید و جا به جا کنید.

بازی Cube Escape یک بازی تعاملی با اشیا است. شما باید اقلام و آیتم های خود را جمع آوری کنید و در هر جای صفحه که نیاز بود آن ها را قرار دهید. این بازی زیبا با حجم کم با حدود ۵۰۰ هزار دانلود و نصب از بازی های زیبای فکری و پازلی اندروید است که با رتبه ۴٫۶ در گوگل پلی قرار داده شده است و شما می توانید هم اکنون به صورت رایگان از سایت یزد آن را دانلود کنید. پس با این بازی زیبا ذهن خود را به چالش بکشید و به حل معماهای آن بپردازید و راز میان مکعب ها را پیدا کنید.

Cube Escape1


ویژگی های کلیدی فرار مکعب :

  • یک بازی فکری مناسب برای به چالش کشیدن افراد
  • حل پازل های هیجان انگیز برای باز شدن در ها
  • مشاهده تمام آیتم های مخفی

تغییرات نسخه جدید فرار مکعب :

  • بهبود عملکرد و رفع باگ ها

پیش نمایش

فرار مکعب

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.0.1 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • amir 0 - پاسخ

    در رد کردن مراحل بازی مشکل دارید؟ آموزش همه مراحل این بازی به زبان فارسی در آپارات
    http://www.aparat.com/v/MVKdD