Clouds & Sheep

بازی اندروید ابرها و بره ها Clouds & Sheep 2 1.3.2

Clouds & Sheep حتما شما هم حداقل یکبار سری کارتون های بره ناقلا را دیده اید. مزرعه ای سرسبز که در آن بره های مختلفی وجود دارند که هر کدام با شیطنت های خود مشکلاتی به وجود می آورند. بازی شبیه ساز ابرها و بره ها با گرافیک سه بعدی خود تقریبا از این کارتون الهام گرفته و این فرصت را به شما می دهد که در این فضای زیبا قرار …

۱۳۹۵-۰۳-۱۵ 3415 بار بدون دیدگاه امین

Clouds & Sheep حتما شما هم حداقل یکبار سری کارتون های بره ناقلا را دیده اید. مزرعه ای سرسبز که در آن بره های مختلفی وجود دارند که هر کدام با شیطنت های خود مشکلاتی به وجود می آورند. بازی شبیه ساز ابرها و بره ها با گرافیک سه بعدی خود تقریبا از این کارتون الهام گرفته و این فرصت را به شما می دهد که در این فضای زیبا قرار بگیرید و خود کنترل بره های پشمالوی مختلف را به دست بگیرید و برای فراهم کردن شرایط مناسب آن ها تلاش کنید. در مزرعه بازی Clouds & Sheep هر چه که بخواهید هست.

 

Clouds & Sheep

Clouds & Sheep

از چمن ،بوته، گل ها، درختان مختلف تا پشم حیوانات در رنگ های مختلف که شما میتوانید با این پشم ها داد و ستد و تجارت کنید. چوب درختان و گل ها را برداشت کنید و ستاره های خوش حال را جمع آوری کنید و از آن ها برای بهبود وضع گله خود بهره ببرید و آن ها را با غذاها و اسباب بازی ها و سایر وسایل خوشحال کنید. همچنین می توانید ابرها را کنترل کنید و باران بسازید تا مطمئن شوید همیشه آب شیرین و تازه برای گوسفندانتان وجود دارد. اگر به خوبی به بره های خود برسید و آن ها احساس رضایت کنند ،بره های کوچک و زیبا به دنیا می آورند. هر حیوان می خواهد نظر شما را به خود جلب کند.

این توپ های بزرگ پشمی عاشق سرگرمی و تنوع هستند! می توانید آن ها را به روی ترامپولین ببرید و جست و خیزشان را تماشا کنید و یا کنار دریا ببرید و با شنا کردن سرگرمشان کنید. هم چنین می توانید چراگاه خود را شخصی سازی کنید و از تم های مختلفی چون دزدان دریایی یا غرب وحشی استفاده کنید. اگر به خوبی از گوسفندانتان مراقبت کنید ،به اندازه ابرهای آسمان می توانید بزرگشان کنید!

 


ویژگی های کلیدی Clouds & Sheep :

  • بازی شبیه ساز قابل ستایش
  • مراقبت از گله گوسفندان
  • مناسب برای کودکان و سرگرم کننده برای تمام اعضای خانواده
  • پشتیبانی کامل از تبلت
  • پرورش بره های کوچک
  • کنترل آب و هوا
  • گرافیک سه بعدی

تغییرات نسخه جدید Clouds & Sheep :

  • تزیین چراگاه با آیتم های زیبا
  • ماموریت های جدید عید پاک
  • پیدا کردن تخم مرغ با محتوای جدید در هر روز

پیش نمایش

Clouds & Sheep

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.3.2 حجم 92 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده