Clash of Clans

بازی اندروید کلش آف کلنز Clash of Clans v11.446.24

Clash of Clans نام یک بازی استراتژیک رویایی و بسیاز زیبا از کمپانی بازی های ویدئویی به نام SuperCell است. که در بازی کلش آف کلنز می بایست رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده بگیرید و سربازان را برای جنگ تمرین دهید سپس به دیگر قبایل حمله کنید. «برای انجام این بازی دسترسی به اینترنت نیاز است» از سال ۲۰۱۲ شرکت Supercell بازی Clash of Clans را تحت عنوان داستانی موفق …

آنلاین ۱۳۹۸-۰۲-۰۴ 15482 بار دیدگاه‌ها برای بازی اندروید کلش آف کلنز Clash of Clans v11.446.24 بسته هستند محمد پلاس

Clash of Clans نام یک بازی استراتژیک رویایی و بسیاز زیبا از کمپانی بازی های ویدئویی به نام SuperCell است. که در بازی کلش آف کلنز می بایست رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده بگیرید و سربازان را برای جنگ تمرین دهید سپس به دیگر قبایل حمله کنید.

«برای انجام این بازی دسترسی به اینترنت نیاز است»

از سال ۲۰۱۲ شرکت Supercell بازی Clash of Clans را تحت عنوان داستانی موفق و سودآوری بالقوه به صورت رایگان روانه بازار بازی های موبایلی کرد. یکی از دلایلی که باعث شد این بازی به طور مداوم محبوب باقی بماند سبک استراتژی و نبرد های آن است. این بازی هم اکنون پر درامد ترین بازی و در بالای نمودار فروشگاه اپ استور قرار دارد.

Jonas Collaros برنامه نویس سرور کلش اف کلنز اخیرا در مورد این که چرا بازی های شرکت Supercell موفق به حفظ کاربران و سودآوری در مارکت ها شده است، دلیل آن را تا حدی زیادی به خاطر بازیکنان بلند مدت بیان کرده است.

برخورد قبایل یک بازی متفاوت  استراتژی است که تا به حال مانند آن را تجربه نکرده اید. شما باید یک روستایی بسازید که اعضای قبیله ی خودتان شجاعانه در آن زندگی کنند. سپس شما باید آن ها را برای به اثبات رساندن شجاعت خود و از بین بردن دشمنان به ماموریت های مختلف ارسال کنید.

بازی جنگ قبایل به دو مرحله کاملا متفاوت تقسیم شده است. در ابتدا شما باید سازه های نظامی خود را بسازید و با یک استراتژی مناسب در کنار یکدیگر قرار دهید سپس در مرحله دوم شما در یک نبرد استراتژیک آنلاین که می توانید در ان مهارت های خود را نشان دهید، قرار می گیرید.

بازی کلش آف کلنز ۱۰ نوع از واحد های مختلف را به شما ارائه می دهد که می توانید با به دست آوردن تجربه و پول آن ها را بهبود ببخشید. شما همچنین می توانید همه ی انواع سیستم های دفاعی را برای دهکده خود بسازید. اگر می خواهید در برابر حملات دشمن که ممکن است دیر یا زود اتفاق بیفتد ایستادگی کنید، داشتن یک سیستم دفاعی یک نیاز اساسی است.

 

Clash of Clans

بازی اندروید کلش آف کلنز

میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر بازی کلش آو کلنز را بازی می کنند که یکی از آخرین بازی های توسعه یافته در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS  است. موفقیت بازی Clash of Clans نهفته در چگونگی ترکیب بازی استراتژیک کلاسیک با حالت چندد نفره است. که در حال حاضردر میان بازی های پرطرفدار و بیش ترین تقاضا برای دانلود قرار دارد.

توانایی تحریک رقابت میان بازیکنان در سراسر جهان عامل اصلی در موفقیت بازی Clash of Clans است. هر عنصر از بازی دارای یک تابع خاص است، بنابراین شما باید سعی کنید استفاده کامل از تمام گزینه های موجود را یاد بگیرید و از ارتقا هر چیز بی ارزش پرهیز کنید. به عنوان مثال شما نمی توانید مقادیر زیادی طلا و اکسیر نگه داری کنید.

اولویت بندی

ذخیره سازی، جمع اکسیر سربازخانه و .. … این ها محموله هایی هستند که شما می توانید ساختمان های خود را با آن ها بنا کنید، اما تنها تعداد کمی از آن ها می توانند به عملکرد شما کمک کنند. هنگام ارزیابی طیف گسترده ای از ساختمان ها باید آن هایی را در نظر بگیرید که استراتژی شما را توسعه می دهدو باعث هدر رفتن منابع شما نشود.

به عنوان مثال برای ساخت جادوی سیاه یا سفید، شما نیاز به فعال کردن هر دو مخزن مختلف دارید. اگر می خواهید یربازان جدیدی ایجاد کنید و دیوار های خود را قوی تر کنید، جمع آوری اکسیر را فراموش نکنید و طلا های خود را برای ارتقا مخزن طلا هدر ندهید. شما باید مخزن طلای خود را برای محافظت از آن در بخش مرکزی دهکده خود قرار دهید.  بنابراین اگر یکی از بازیکنان به شما حمله کرد مظمئن شوید که عناصری که به آن نیاز ندارید را غارت می کند و دیگر نگران از دست دادن طلا ها نباشید.

در بازی Clash of Clans با بیش از میلیون ها نفر که تلاش می کنند با هزارن استراتژی مختلف که کوچکترین جزییات در آن می توانند تفاوت های زیادی ایجاد کنند همراه شوید. شما ممکن است متوجه شده باشید که با گذشت زمان، علف های هرز دهکده ی شما شروع به رشد کردن می کنند و زمانی که شما آن ها را حذف می کنید معمولا تعدادی جم به شما داده می شود. هفته ای یک بار و یا دو هفته ای یک بار یک چشمه اب در میان تمام علف های هرز خواهید دید که با حذف آن ۲۵ جم به شما داده می شود.

 

Clash of Clans

جنگ های قبیله ای

از سوی دیگر شما می توانید با مزیت میلیون ها کاربر بازی Clash of Clans به یک کلن بپیوندید. این انجمن های بزرگ نیازی به ارسال درخواست برای پیوستن یه آن ها نیست، با آزادی بیشتری که در این بازی وجود دارد می توانید شانس خود را برای یک کلن خوب امتهان کنید. در نبرد ها با پاسخ به نیاز های دوستان، آن ها را در جنگ ها همراهی کنید و از طریق پیشرفت های فردی تیم خود را برای پیروزی کمک کنید.

Clash of Clans بهترین بازی استراتژی و آنلاین می باشد.  دهکده خود را تا دندان مسلح کنید چرا که میلیون ها بازیکن در سراسر جهان ممکن است به شما حمله کنند. این روزها کمتر کسی پیدا می شود که نام بازی پرطرفدار کلش آف کلنز به گوشش نرسیده باشد. کلش آف کلنز توانسته است تاکنون بیش از ۵ میلیون امتیاز ۵ ستاره در گوگل پلی کسب کند.

 

Clash of Clans

 

از دیگر محصولات این کمپانی بازی سازی می توان به بوم بیچ و هی دی و کلش رویال اشاره کرد. استفاده از بازی Clash of Clans کاملاً رایگان هست اما خرید برخی اشیا درون بازی نیازمند پرداخت الکترونیکیست. استفاده از این بازی برای افراد زیر ۱۳ سال توصیه نمی شود. راستی! مراقب باشید که معتاد نشوید!

 

Clash of Clans


ویژگی های کلیدی کلش آف کلنز :

 • ساخت روستای خود و تبدیل آن به قلعه بی نظیر
 • آپگرید کردن بربرها، کمانداران، سواران گراز، جادوگران، اژدها و دیگر مبارزان و ارتش خود
 • نبرد با بازیکنان در سراسر جهان بدست آوردن غنائم از آنها
 • امکان بازی کردن به صورت قبیله ای
 • مبارزه با قبیله رقیب در جنگ های گروهی
 • ساخت 18 واحد منحصر به فرد با سطوح مختلف از ارتقاء
 • دریافت جم به ازای پیش بردن مراحل، تمیز کردن دهکده و یا حمله ها
 • دفاع از روستای خود با استفاده از توپ ها، برج ها، خمپاره، بمب، تله ها و دیوارها
 • مبارزه با دیو پادشاه در یک کمپین از طریق قلمرو

تغییرات نسخه جدید کلش آف کلنز :

 • به به روز رسانی بزرگ خوش آمدید!
 • ارتقا تاون هال به لول 12 و مبارزه با مهاجمان در راه های جدید!
 • ساخت و استفاده از دستگاه های محاصره شکستن از سخت ترین دفاع
 • سربازان جدید، مراحل جدید، پاداش های زیاد و خیلی بیشتر!
 • وضعیت آنلاین دوستان خود را مشاهده کنید
 • تماشای حملات دوستان در هر دو روستای خانه و سازنده پایگاه زندگی می کنند
 • 25 قطعه دیوار در حداکثر مرحله
 • رفع مشکلات جزئی و بهبود عملکرد
 • رفع برخی مشکلات جزئی
 • سربازان با ویژگی های جدید
 • ساخت یک پایگاه کاملا جدید
 • اضافه شدن نیروهای جدید
 • اضافه شدن ماشین جنگی با امکان ارتقاء

پیش نمایش

کلش آف کلنز
کلش آف کلنز
کلش آف کلنز

دانلود باکس Download Box

نسخه v11.446.24 حجم 103 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای بازی اندروید کلش آف کلنز Clash of Clans v11.446.24 بسته هستند دیدگاه تایید شده