The Aetherlight

بازی اندروید The Aetherlight v3.2.66 ماجراجویی مهیج و اکشن

The Aetherlight – اگر از آن دسته افرادی هستید که دنبال بازیهای اندرویدی با محتوای ماجراجویی و مبارزه بر علیه ناعدالتی و حاکمان ستمگر با گرافیک بالا و فضای جذاب می گردید و علاقه مند به بازی های اکشن هستید، یزد اپلیکیشن بازی اندروید آترلایت را به دوستداران گیمر معرفی می نمایید. بازی اندروید The Aetherlight یک  بازی ماجراجویی و مبارزه بر علیه ستمگر است که از استودیوی بازی سازی Scarlet City …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۴ 934 بار بدون دیدگاه آرزو

The Aetherlight – اگر از آن دسته افرادی هستید که دنبال بازیهای اندرویدی با محتوای ماجراجویی و مبارزه بر علیه ناعدالتی و حاکمان ستمگر با گرافیک بالا و فضای جذاب می گردید و علاقه مند به بازی های اکشن هستید، یزد اپلیکیشن بازی اندروید آترلایت را به دوستداران گیمر معرفی می نمایید. بازی اندروید The Aetherlight یک  بازی ماجراجویی و مبارزه بر علیه ستمگر است که از استودیوی بازی سازی Scarlet City می باشد همچنین این بازی در مارکت اندروید به طور رایگان به انتشار گذاشته شده است.

The Aetherlight

 

بازی اندروید و ماجراجویی The Aetherlight

بازی اندروید The Aetherlight یک بازی ماجراجویی و به همراه مبارزه است که سبک آن به صورت اکشن می باشد و دارای سرزمینی زیبا به نام سرزمین آتاسیا Aethasia است.

مردمانی که در این سرزمین زندگی می کنند مبتلا به یک بیماری فراگیر شده اند و شیوع این بیماری باعث شده همه شهر به نابودی کشانده شود در این بین فرد شجاعی جهت مبارزه با این بیماری و حاکم ستمگر این سرزمین به پا خواسته است. در این بازی شما به نیروهای مقاوم  و ارتش مکانیکی جهت مبارزه با حاکم ستمگر و از بین بردن این بیماری که از طریق یک مه فاسد، همه چیز را از بین می برد، ملحق می شوید که این نیروهای مقاوم سلاح های متفاوتی اعم از چکش، تفنگ، تپانچه و دستکش مکانیکی و… را در اختیار شما قرار می دهد وبا استفاده از کشف نقشه های باستانی که مفقود شده اند در جهت نابودی دشمن از آنها استفاده نمود  همچنین می توان سلاح ها را ارتقا دهید.

این گیم را می توان به صورت تیمی در سرتاسر دنیا انجام داد. در انتها لازم به ذکر است که بازی اندروید The Aetherlight به صورت آنلاین اجرا می گردد و دارای گرافیک بالا با فضای هیجان انگیزی است

توجه داشته باشید که بازی اندروید آترلایت تنها بر روی دستگاه های دارای اندروید ۴٫۴ و بالاتر قابل نصب است!


ویژگی های کلیدی بازی اندرويد The Aetherlight ماجراجویی مهیج و اکشن :

  • امکان مبارزه به صورت تیمی
  • امکان ارتقای سلاح ها
  • گرافیک بالا و فضای مهیج
  • انتخاب انواع سلاح اعم از چکش، تفنگ، تپانچه و دستکش مکانیکی و…
  • صدا گذاری مناسب و افکت‌های جالب

تغییرات نسخه جدید بازی اندرويد The Aetherlight ماجراجویی مهیج و اکشن :

  • اضافه شدن چند ویژگی جدید
  • رفع برخی مشکلات

پیش نمایش

بازی اندرويد The Aetherlight ماجراجویی مهیج و اکشن
بازی اندرويد The Aetherlight ماجراجویی مهیج و اکشن
بازی اندرويد The Aetherlight ماجراجویی مهیج و اکشن
بازی اندرويد The Aetherlight ماجراجویی مهیج و اکشن

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.2.66 حجم 80 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده