بازی اندروید Spellbinders v1.6.1 اسپل بایندرزیک بازی استراتژیک و مهیج

بازی اندروید Spellbinders یکی دیگر از بازی های محبوب و موفق اندروید است که در سبک استراتژیک طراحی شده که بسیار مهیج بوده و دارای سبک جدیدی از بازی های اندرویدی استراتژیک می باشد. بازی اسپل بایندرزیک یک بازی استراتژیک از شرکت بازی سازی معروف Kiloo می باشد که این شرکت طراح و سازنده بازی معروف و پرطرفدار Subway Surfers می باشد. بازی اندروید اسپل بایندرز Spellbinders  به سبک باز MOBA  و همانند …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۷-۱۵ 1096 بار بدون دیدگاه آرزو

بازی اندروید Spellbinders یکی دیگر از بازی های محبوب و موفق اندروید است که در سبک استراتژیک طراحی شده که بسیار مهیج بوده و دارای سبک جدیدی از بازی های اندرویدی استراتژیک می باشد. بازی اسپل بایندرزیک یک بازی استراتژیک از شرکت بازی سازی معروف Kiloo می باشد که این شرکت طراح و سازنده بازی معروف و پرطرفدار Subway Surfers می باشد.

بازی اندروید Spellbinders

بازی اندروید Spellbinders

بازی اندروید اسپل بایندرز Spellbinders  به سبک باز MOBA  و همانند بازی اندروید کلش رویال  Clash Royale است که البته اندکی با سبک های دیگر بازی ترکیب شده است. تایتان، سخصیتی است که این نبرد را کنترل می نماید و در این بازی شما حق انتخاب تایتان مورد علاقه خود را دارید تا با آن به نبرد با تایتان های دشمن بپردازید. شما با انتخاب تایتان های مورد نظر خود قادر خواهید بود که ارتشی با بهترین استراتژی تشکیل داده تا حریف را محاصره و شکست دهید همچنین بعد از این مبارزه شما امکان جنگیدن با دیگر تایتان ها را هم خواهید داشت.

در ابتدا شما به مانند یک جادوگر باید نبرد پیش روی خود را با بهترین استراتژی کنترل و مراحل آموزشی را طی نمایید. برای گذشتن از مرحله آموزشی باید با سه تایتان مبارزه نمایید تا به پیروزی برسید، این مبارزه در سه مسیر افقی صورت می پذیرد که در وسط هر یک از این مسیرها یک توپ قرار دارد و در لحظه ای که تایتان حریف به وسط میدان نبرد می رسد مسیر توپ تغییر کرده و مبارزه شروع می شود. در این جا شبیه بازی کلش رویال با انتخاب برخی از کارت‌هایی که دارای قدرت جادویی و سربازان متفاوت هستند با هم به مبارزه می پردازند و برعکس بازی اندروید کلش رویال تمام کارت ها در بازی فعال هستند. برای پیروزی در بازی باید میزان سلامتی تایتان مقابل را به صفر برسانید. در بازی اندروید Spellbinders در هر مرحله از بازی برای بالا بردن سطح نیرو و همچنین استفاده از نیروهای خاصی که وجود دارد باید سکه پرداخت نمایید. در پایان به این نکته توجه فرمایید که بازی اندروید اسپل بایندرز Spellbinders  به صورت آنلاین اجرا می شود.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Spellbinders :

  • نبرد با فهرستی از تایتان های نیرومند
  • ارتقا رتبه و صعود به لیگ هفتگی
  • گیم پلی جذاب و اعتیاد آور

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Spellbinders :

  • واحد باستانی جدید
  • پوسته های جدید
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Spellbinders
بازی اندروید Spellbinders
بازی اندروید Spellbinders

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6.1 حجم 52 و 50 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده