بازي اندرويد Maestria

بازی اندروید Maestria v1.1 میستریا یک بازی فکری و پازلی

بازی اندروید Maestria میستریا یک بازی فکری و پازلی و ماجراجویانه و بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد که دارای ۱۶۰ مرحله است، و در هر مرحله شما با گرافیک ها و چالشهای جدیدی رو برو خواهید شد. اگر از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بازی های فکری و پازلی می گردید yazdapk به شما بازی اندروید Maestria را معرفی می کند. در بازی اندروید Maestria  نام …

۱۳۹۵-۰۷-۱۲ 1372 بار بدون دیدگاه آرزو

بازی اندروید Maestria میستریا یک بازی فکری و پازلی و ماجراجویانه و بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد که دارای ۱۶۰ مرحله است، و در هر مرحله شما با گرافیک ها و چالشهای جدیدی رو برو خواهید شد. اگر از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بازی های فکری و پازلی می گردید yazdapk به شما بازی اندروید Maestria را معرفی می کند.

در بازی اندروید Maestria  نام قهرمان بازی Fugue نام دارد که شما باید در هر مرحله از بازی به صورت ماجراجویانه و با فکر به Fugue کمک کنید تا پازل ها در هشت دنیای متفاوت حل کند و بتواند به مرحله بعدی صعود کند. در هر یک از پشت بام ها در هر مرحله از بازی میستریا  زنگ هایی تعبیه شده است که شما بعد از حل پازل و معماهایی که طرح شده، باید آن ها را در یک جهت مشخص و به ترتیب به صدا در آورید و مراحل را به همین صورت به جلو پیش برید. در تمام ۱۶۰ مرحله ای که در این بازی وجود دارد شما باید همه پازل ها را حل کنید لازم به ذکر است که در هر مرحله از این بازی پازلی  شما وارد یک دنیای زیبا و ایزومتریک جدیدی می شوید.

بازی اندروید Maestria

بازی اندروید Maestria

در بازی پازلی میستریا چالش هایی که در هر مرحله برای حل هر پازل وجود دارد، باعث جذابیت هر چه بیشتر این بازی شده است. توجه کنید که در هر مرحله از بازی پیچیدگی پازل ها بیشتر می شود و به طبع حل این معما نیز سخت تر خواهد بود. گرافیک بازی Maestria که به صورت رنگارنگ است به صورت رنگ های ملایم و آرام بخشی طراحی شده است، همچنین وجود صداهای آرام و دلنواز این بازی باعث شده تا تمرکز شما برای حل پازل های سختی که در مراحل جلوتر بازی فکری میستریا وجود دارد آسان تر گردد.


ویژگی های کلیدی بازي اندرويد Maestria :

  • داراي سبك پازلي و فكري
  • داراي گرافيك بالا و جذاب و آرام بخش
  • داراي صداري آرام و دلنواز

تغییرات نسخه جدید بازي اندرويد Maestria :

  • با طراحی مجدد کنترل دقت در حرکت اشیا بهبود یافته است
  • رفع مشکل ترجمه گزینه منو
  • رفع مشکلات کلی در طول بازی و منوها

پیش نمایش

بازي اندرويد Maestria
بازي اندرويد Maestria
بازي اندرويد Maestria
بازي اندرويد Maestria

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 14 و 82 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده