Driver Speedboat Paradise

دانلود Driver Speedboat Paradise v1.7.0 بازی قایقرانی اندروید+دیتا

Driver Speedboat Paradise از بازی های بی نظیر کمپانی معروف Ubisoft می باشد که به تازگی برای دیوایس های اندرویدی منتشر شده است. مطمئناً اسم محصولات این کمپانی معروف زیاد به گوش شما رسیده است چرا که بازی های آن جزء پرطرفدارترین بازی های دنیا می باشد.  Driver Speedboat Paradise یک بازی بسیار هیجان انگیز و جذاب با گیم پلی سرگرم کننده می باشد.   گیم پلی Driver Speedboat Paradise در …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۲۹ 965 بار بدون دیدگاه جهانبخش

Driver Speedboat Paradise از بازی های بی نظیر کمپانی معروف Ubisoft می باشد که به تازگی برای دیوایس های اندرویدی منتشر شده است. مطمئناً اسم محصولات این کمپانی معروف زیاد به گوش شما رسیده است چرا که بازی های آن جزء پرطرفدارترین بازی های دنیا می باشد.  Driver Speedboat Paradise یک بازی بسیار هیجان انگیز و جذاب با گیم پلی سرگرم کننده می باشد.

 

گیم پلی Driver Speedboat Paradise

در این بازی شما نقش یک راننده قایق موتوری هستید که در مسابقات حرفه ای قایق رانی با سرعت بالا شرکت می کنید. مهارت و عکس العمل بالا نیاز کار شماست تا بتوانید رقیب های خود را در دور مسابقات برکنار کنید و به شهرت برسید. پس از انجام مسابقه و کسب پول و امتیاز می توانید قایق خود را ارتقاء دهید و مهارت خود را بالا ببرید تا زودتر به هدف و نتیجه مطلوب خود برسید. در این بازی بیست قایق مختلف جهت انتخاب موجود است. آیتم های مختلفی جهت سفارشی کردن و ارتقاء موجود می باشد که می توانید مطابق سلیقه خود انتخاب کنید. این بازی با گرافیک خیره کننده به همراه صداگذاری بی نظیر و مهیج طراحی شده است تا تجربه یکی از بهترین بازی های مسابقه ای اندرویدی را برای شما رقم بزند.


ویژگی های کلیدی Driver Speedboat Paradise :

  • مسابقه دادن در 6 حالت مختلف، مسابقه درگ و مسابقه در برابر دوستان در تورنمنت های هفتگی
  • شخصی سازی و ارتقاء بیش از 20 قایق مختلف
  • صداگذاری بسیار عالی و پیشرفته به همراه گرافیک خیره کننده
  • گیم پلی بسیار جذاب و هیجان انگیز
  • قایق سواری در انواع مکان ها و محیط های مختلف

تغییرات نسخه جدید Driver Speedboat Paradise :

  • اضافه شدن دو مجموعه جدید قایق به بازی
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Driver Speedboat Paradise
Driver Speedboat Paradise
Driver Speedboat Paradise
Driver Speedboat Paradise
Driver Speedboat Paradise

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.0 حجم x مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده