Snakes & Ladders King

بازی اندروید Snakes & Ladders King v18.08.20 مار و پله

Snakes & Ladders King امروز می خواهیم بازی زیبا و خاطره انگیز مار و پله را برای شما در این پست قرار دهیم. بازی Snakes & Ladders King که حتما شما هم با آن خاطرات زیادی دارید. این روز‌ها بازی‌های بسیاری برای سرگرم کردن افراد و مخاطبان به استور‌های مختلف افزوده می‌شود، اما وجو یک بازی سرگرم کننده و چند نفره شاید کم رنگ‌تر باشد، آن هم به خصوص هنگامی که …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۰ 3591 بار بدون دیدگاه امین

Snakes & Ladders King امروز می خواهیم بازی زیبا و خاطره انگیز مار و پله را برای شما در این پست قرار دهیم. بازی Snakes & Ladders King که حتما شما هم با آن خاطرات زیادی دارید. این روز‌ها بازی‌های بسیاری برای سرگرم کردن افراد و مخاطبان به استور‌های مختلف افزوده می‌شود، اما وجو یک بازی سرگرم کننده و چند نفره شاید کم رنگ‌تر باشد، آن هم به خصوص هنگامی که پای بازی‌های کلاسیک در میان باشد، ولی بازی Snakes & Ladders King گزینه مناسبی است که همه این ویژگی‌ها را در بر دارد.

Snakes & Ladders King

 

گیم پلی بازی Snakes & Ladders King

مار و پله، یک بازی کودکانه کلاسیک است که بین دو نفر یا بیشتر و در روی تخته‌ای که به مربع‌های کوچک تقسیم شده‌است، انجام می‌شود. اگر مهره شما در خانه‌هایی که شروع یک نردبان باشند قرار بگیرد، مهره به سمت انتهای نردبان حرکت می‌کند و  بالا می رود ولی خانه‌هایی که سر مار در آن قرار دارد مهره شما  با قرار گرفتن در آن به سمت انتهای مارحرکت می‌کند و به پایین می آید.اگر به بازی های سبک مار و کاراکتر مار ها علاقه مند هستید، تجربه بازی مهیج نبرد مار ها را از دست ندهید.

هر صفحه بازی معمولاً دارای صد خانه است که هر فرد با تاس انداختن و عدد آوردن به ترتیب خانه ها را طی می کند و هر فردی که زودتر به خانه پایان برسد برنده است. اصل این بازی توسط شیخ بهائی طراحی شده است، به منظور یاد دادن آموزه های دینی به کودکان از کلماتی در طراحی آن استفاده شده بود که متاسفانه درحال حاضر حذف شده است. این بازی زیبا و خاطره انگیز را به شما توصیه میکنیم. بازی مار و پله یکی از پر طرفدار ترین بازی های اندروید در سبک خودش می باشد که با بیش از ۵۰ میلیون نصب و امتیاز ۴ در مارکت بزرگ اندروید توسط استودیوی mobirix طراحی و معرفی شده است. همواره می توانید آخرین نسخه بازی مار و پله را از وب سایت مرجع بازی اندروید یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Snakes & Ladders King :

  • بازی کم و حجم و در محیطی کلاسیک روی تخته
  • امکان بازی 2 تا 4 نفره به صورت آفلاین
  • امکان بازی چند نفره به صورت آنلاین
  • بازی با هوش مصنوعی دستگاهتان
  • پشتیبانی از تبلت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Snakes & Ladders King :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Snakes & Ladders King
بازی اندروید Snakes & Ladders King
بازی اندروید Snakes & Ladders King

دانلود باکس Download Box

نسخه 18.08.20 حجم 10 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده

برچسب های پست,