Pocket Mine 2

بازی اندروید Pocket Mine 2 v3.10.0 معدنچی جیبی

Pocket Mine 2 اگر دوست دارید در جزایر زیبا و بکر به ماجراجویی بپردازید ، بازی زیبای معدنچیه جیبی همانی است که دنبالش هستید. بازی معدن چیه جیبی بازی در ژانر ماجراجویی و اعتیاد آور است که شما را ساعت ها سرگرم خود می کند. شما در این بازی به همه ی جزایر زیبای جهان سفر می کنید و آنها را حفاری می کنید. در این بازی جذاب می توانید به غارهای …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۰۷ 878 بار بدون دیدگاه امین

Pocket Mine 2 اگر دوست دارید در جزایر زیبا و بکر به ماجراجویی بپردازید ، بازی زیبای معدنچیه جیبی همانی است که دنبالش هستید. بازی معدن چیه جیبی بازی در ژانر ماجراجویی و اعتیاد آور است که شما را ساعت ها سرگرم خود می کند. شما در این بازی به همه ی جزایر زیبای جهان سفر می کنید و آنها را حفاری می کنید. در این بازی جذاب می توانید به غارهای بکر سفر کنید ،گنج های نادر و عتیقه را پیدا کنید ،تجارت و تبادل کنید و کلی کارهای ماجراجویانه دیگر را تجربه کنید.

در بازی معدنچیه جیبی می توانید کارکتر بازی را شخصی سازی کنید و متناسب با علایق خود آن را طراحی کنید. هم چنین با دریافت کارت های بیشتر می توانید اعماق بیشتری را حفر کنید. می توانید با دوستان خود به تجارت مصنوعات بپردازید و یا به رقابت با دوستانتان و یا همه دنیا برخیزید. این بازی زیبا با امتیاز ۴٫۴ از بازی های پر طرفدار اندروید می باشد.

 

Pocket Mine 2

 

بازی اندروید و ماجراجویی Pocket Mine 2

این بازی توسط شکرت Roofdog Games طراحی شده که طبق دسته‌بندی ‌های پلی استور در رده سنی بازی‌های نوجوانان قرار گرفته است. اصل این بازی ماجراجویی و کاوش برای پیدا مردن اشیاء مختلف در قبل زمین است، تنها کاری که شما باید انجام دهید حفاری کردن است تا الماس‌ها و سکه‌های عتیقه را پیدا کنید. امکانات مختلفی در بازی گنجانده شده تا بتوان با استفاده از آنها روند پیشرفت را بهبود بخشید. این بازی تا کنون در پلی استور بیش از ۱ میلیون نصب فعال و از بین بیش از ۱۱۵ هزار رای امتیاز ۴٫۳ از ۵ را کسب کرده است. شما کاربران عزیز می‌توانید آخری نسخه این بازی را همراه با نسخه مود شده از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب نمایید. اگر شما نیز از علاقه‌مندا به بازی‌های ماجراجویی هستید توصیه می‌کنیم این بازی را از دست نداده و آن را نصب و نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Pocket Mine 2 معدنچی جیبی :

 • جستجو در ده ها جزیره زیبا
 • امکان شخصی سازی کاراکتر بازی
 • امکان دریافت کارت برای افزایش عمق حفاری
 • امکان تجارت با دوستات در محیط بازی
 • امکان رقابت به صورت آنلاین با سایر دوستان و گیمرها
 • امکان ذخیره بازی در فضای Cloud و اجرای آن روی هر دستگاه دیگر

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Pocket Mine 2 معدنچی جیبی :

 • بهبود عملکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Pocket Mine 2 معدنچی جیبی
بازی اندروید Pocket Mine 2 معدنچی جیبی
بازی اندروید Pocket Mine 2 معدنچی جیبی
بازی اندروید Pocket Mine 2 معدنچی جیبی
بازی اندروید Pocket Mine 2 معدنچی جیبی
بازی اندروید Pocket Mine 2 معدنچی جیبی

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.10.0 حجم 60.5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده