Game of Warriors

بازی اندروید Game of Warriors v1.1.3 نبرد جنگجویان

در بازی Game of Warriors شما در نقش یک فرمانده و رهبر کشور و شهری خواهید بود که باید بتوانید مردم خود را همیشه راضی نگه دارید و شهر خود را بزرگ کنید و گسترش بدهید و همینطور آن هارا از حمله های دشمنان و راه زنان از در امان نگه دارید برای در امان نگه داشتن شهر و مردم باید کار هایی را انجام دهید.همانطور که می‌دانید قدرت و اقتدار …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۲ 1259 بار ۱ دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Game of Warriors شما در نقش یک فرمانده و رهبر کشور و شهری خواهید بود که باید بتوانید مردم خود را همیشه راضی نگه دارید و شهر خود را بزرگ کنید و گسترش بدهید و همینطور آن هارا از حمله های دشمنان و راه زنان از در امان نگه دارید برای در امان نگه داشتن شهر و مردم باید کار هایی را انجام دهید.همانطور که می‌دانید قدرت و اقتدار یک کشور و یا شهر به قدرت نظامی آن بستگی دارد اگر امنیت شما قوی باشد هیچ شهری یا شخصی نمی‌تواند به شما و مردمتان کوچک ترین آسیب را بزند. برای افزایش قدرت نظامی و ارش خود باید اسلحه سازی بسازید و در آن کارگرانی را پرورش دهید تا بتوانند بهترین سلاح ها و لباس های نظامی را برای شما تدارک ببینند.

بعد از تهیه سلاح باید نیرو های انسانی را برای ارتش خود جذب کنید که این کار هم بسیار ساده می‌باشد. برای جذب و آموزش نیروی نظامی کافیست کمپ های آموزشی نظامی را بپا کنید و مردم را به آن فرا بخوانید تا برای حقوق و درآمد به ارتش شما ملحق شوند و همینطور از شهر و مردمتان محافظت به عمل آورند.

بازی Game of Warriors یک گیم در سبک استراژیک با درجه سنی +۱۲ می‌باشد که توسط شرکت Play365 برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Game of Warriors در گوگل پلی و سایت یزداپلکیشن به صورت رایگان می‌باشد و شما کاربران می‌توانید به راحتی بازی Game of Warriors را دانلود کنید و لذت ببرید.

Game of Warriors

گیم پلی بازی Game of Warriors

در بازی Game of Warriors که یک بازی آنلاین است شما را به یک فرمانده و امپراطور مقتدر و بزرگ تبدیل می‌کند که برای این تغییرات شما باید بتوانید از خود شجاعات نشان دهید و همینطور مردم خود را راضی نگه دارید این راضی نگه داشتن روش های گوناگونی دارد. به عنوان مثال می‌توان به ایجاد آرامش و نظم اشاره کرد که نیازمند اقتدار نیروهای نظامی و محافظتی شما و همینطور عدل و داد شما می‌باشد. شما باید به طور مداوم امپراطوری خود را گسترش دهید تا به یک کشور قوی و نیرومند تبدیل شوید به گونه ای که دیگران از شما بترسند و جراءت حمله به شما را نداشته باشند.

اگر به سبک بازی Game of Warriors علاقه دارید بهتر است که بازی … را نیز تجربه کنید و با کلیک بر روی آن را نیز به راحتی دانلود کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Game of Warriors :

 • گرافیک و فیزیک عالی
 • صداگزاری عالی
 • وجود سطح های زیاد برای ارتقا کشور
 • وجود گیم مود های متفاوت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Game of Warriors :

 • 4 تمدن برای تسخیر!
 • فرماندهان مختلف برای رهبری ارتش شما
 • 2 حالت بازی: دفاع از شهر و تهاجم
 • گرافیک عالی
 • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Game of Warriors
بازی اندروید Game of Warriors
بازی اندروید Game of Warriors
بازی اندروید Game of Warriors

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.3 حجم 61 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

 • MimaMochi 0 - پاسخ

  Thank you for your blog post.Really thank you! Awesome.