Game of War - Fire Age

بازی اندروید Game of War – Fire Age v3.32.6.571 عصر آتش

Game of War – Fire Age یکی از جدیدترین بازی های استراتژیک و آنلاین است که بعدا نام این بازی را بیشتر خواهید شنید. بازی عصر آتش با ظاهر و گیم پلی مشابه بازی های پرطرفدار اندروید عرضه شده است. شانس خود را برای تبدیل شدن به یک افسانه ی عظیم امتحان کنید. استراتژی خود را طراحی کنید و با کمک نیروهای خودی در نبرد های تن به تن آنلاین …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۱-۰۸ 508 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Game of War – Fire Age یکی از جدیدترین بازی های استراتژیک و آنلاین است که بعدا نام این بازی را بیشتر خواهید شنید. بازی عصر آتش با ظاهر و گیم پلی مشابه بازی های پرطرفدار اندروید عرضه شده است. شانس خود را برای تبدیل شدن به یک افسانه ی عظیم امتحان کنید. استراتژی خود را طراحی کنید و با کمک نیروهای خودی در نبرد های تن به تن آنلاین از پایگاه خود محافظت کنید. با شکل دادن به نیرو ها، استفاده از دیگر ابزارهایی که در اختیار دارید پایگاه دشمنان را منهدم کنید.

سربازان عظیم ارتش خود را به جنگ حماسی علیه اژدها، هیولاها، و بازیکنان از سراسر جهان در اعتیاد آور ترین بازی استراتژی فرا بخوانید. آیا شما برای یک ماجراجویی بسته بندی شده آماده هستید؟ .در بازی Game of War – Fire Age فرماندهی نیروها به دست شماست و می توانید از بین سلاح های مختلف دشمنان را به چالش بکشانید. توانایی های تاکتیکی خود را با استفاده از استراتژی جنگی به نمایش بگذارید و قدرتمند ترین ارتش دنیا شوید. سعی کنید در عصر آتش ابتدا، ساختمان های دفاعی دشمن را از بین ببرید تا Game of War – Fire Age برای شما آسان تر شود. بعد از شکست دادن حریفان، تمام امتیازات را جمع آوری کنید، تا بتوانید نیرو های خود را ارتقا دهید.

Game of War

بازی اندروید عصر آتش Game of War – Fire Age

با افزایش سطح بازی خود حریفان قوی تری با شما رو به رو می شوند، پس قبل از مقابله با آن ها توانایی نیرو های خود را ارتقا دهید. یکی از جذابیت های بازی Game of War – Fire Age استفاده از نیروی مختلف در نبرد ها می باشد. سطح خود را در عصر آتش افزایش دهید تا بتوانید نیروهای جدیدی را در اختیار بگیرید. اگر بازی Game of War – Fire Age مورد علاقه شما بود، می توانید بازی مهیج و استراتژیک Rise of Civilizations را نیز تجربه کنید. بازی عصر اتش با بیش از ۱ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۵ توسط استودیوی بازی ساز FourThirtyThree Inc به تازگی برای پلتفرم اندروید عرضه شده است. با شهر جدید اندروید، همیشه به روز باشید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Game of War - Fire Age :

  • ساخت و سفارشی سازی امپراطوری خود
  • نقش خود را انتخاب کنید! آیا شما یک سازنده هستید؟ یک سرباز؟ یک رهبر؟ خودتان تصمیم میگیرید
  • آموزش، بالا بردن سطح و آراستن قهرمانان خود را
  • بازی و گپ با میلیون ها نفر از بازیکنان آنلاین در سراسر جهان در 32 زبان مختلف
  • متحد شدن با دیگر بازیکنان برای غلبه بر دشمنان و تبدیل شدن به قدرتمند ترین متحدان پادشاهی!
  • استفاده از قدرت خود برای دادن عناوین ویژه به دوستان و دشمنان خود در پادشاهی!

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Game of War - Fire Age :

  • ورود به سیستم برای دیدن آخرین به روز رسانی!
  • کنترل اژدها در ابعاد جنگ اژدها!
  • شرکت در رویدادهای عظیم در سراسر جهان!

پیش نمایش

بازی اندروید Game of War - Fire Age
بازی اندروید Game of War - Fire Age
بازی اندروید Game of War - Fire Age

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.32.6.571 حجم 62 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده