Game of Thrones: Conquest

بازی اندروید Game of Thrones: Conquest v2.1.233016 بازی تاج و تخت: فتح

Game of Thrones: Conquest نام بازی استراتژی الهام گرفته از سریال محبوب بازی تاج و تخت است. در بازی اندروید بازی تاج و تخت شما در سرزمین وستروس هستید، زمانی که هفت خاندان بزرگ وستروس در حال جنگ برای رسیدن به تخت آهنین هستند. اژدهایان بر آسمان فرمانروایی می کنند و ارتش مردگان قلمرو هفت پادشاهی را تهدید می کنند. ایده آل خود را برای مقابله با ارتش مردگان و …

۱۳۹۷-۱۰-۲۶ 4854 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Game of Thrones: Conquest نام بازی استراتژی الهام گرفته از سریال محبوب بازی تاج و تخت است. در بازی اندروید بازی تاج و تخت شما در سرزمین وستروس هستید، زمانی که هفت خاندان بزرگ وستروس در حال جنگ برای رسیدن به تخت آهنین هستند. اژدهایان بر آسمان فرمانروایی می کنند و ارتش مردگان قلمرو هفت پادشاهی را تهدید می کنند. ایده آل خود را برای مقابله با ارتش مردگان و هر تهدید دیگری پیدا کنید و به نبرد در سرزمین خیالی وستروس بپیوندید.

بعد از موفقیت سریال گیم آو ترونز به عنوان پربیننده ترین سریال جهان، می توانید از بازی این سریال لذت ببرید و خاطرات شیرین خود را زنده نگه دارید. خانه خود را بسازید و با ارتقا ارتش خود، به یه قدرت سیاسی تبدیل شوید. در بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest این امکان برای شما فراهم است که به یک پادشاه در وستروس تبدیل شوید و یک استراتژی منحصر به فرد برای فتح هفت پادشاهی تعریف کنید. زمستان در راه است و برای تسخیر تخت آهنین بازی را آغاز کنید و فاتح آن شوید. در این بازی می توانید همانند بازی محبوب استراتژیک کلش او کلنز با متحدان خود یه گروه تشکیل دهید و نبرد های گروهی خود را شروع کنید. علاوه بر این بازی نیز می توانید از دیگر بازی های استراتژیک مانند Wild Clash – Online Battle لذت ببرید

 

Game of Thrones: Conquest

 

بازی اندروید Game of Thrones: Conquest

در بازی اندروید بازی تاج و تخت شما با شخصیت های کلیدی که در سریال بوده اند آشنا می شوید و می توانید ارتباط برقرار کنید، شخصیت هایی همچون: دنریس تارگریان، جان اسنولنیستر، بالیش و... . در بازی Game of Thrones: Conquest شما در خاندان تیوین لنیستر زندگی می کنید و باید قلمرو خود را به نفع سیاسی خاندان خود گسترش دهید. ارتش خود را گسترش دهید تا بتوانید در برابر رهبران رقیب مقابله کنید و با شکست آن ها قلمرو خود را گسترش دهید. متحدان خود را انتخاب کنید و وارد بازی تاج و تخت شوید. قلمرو هفت پادشاهی در بازی گیم آف ترونز را با تاکتیک های جنگی هوشمندانه و قدرت خود به دست بیاورید. در این بازی تمام خاندادن ها در برابر یکدیگر جنگ و نزاع خواهند داشت، اما دشمن مشترک آن ها ارتش مردگان هستند که همیشه یک تهدید برای قلمرو هفت پادشاهی به شمار می رود.

گیم پلی بازی Game of Thrones: Conquest

تنها در بازی Game of Thrones: Conquest می توانید به عنوان پادشاه وستروس تبدیل شوید و با مبارزات خود برای رسیدن به تاج پادشاهی، به این سیستم سیاسی خطرناک وارد شوید.در بازی تاج و تخت این امکان برای شما وجود دارد که با شخصیت های کلیدی سریال Game of Thrones تعامل داشته باشید و مکان های نمادین در سریال را به دست بیاورید. بازی اندروید Game of Thrones: Conquest را می توان یک بازی با گیم پلی روان و سرگرم کننده دانست و البته از گرافیک خارق العاده آن نمی توان چشم پوشی کرد.

اگر به بازی های ساخته شده از سریال های موفق و محبوب علاقه مند هستید می توانید از بازی The Blacklist: Conspiracy لذت ببرید. بازی اندروید Game of Thrones: Conquest با بیش از ۵ میلیون دانلود و امتیاز ۴ در مارکت بزرگ اندروید یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازی های اندروید به شمار می رود که توسط استودیوی بازی ساز Warner Bros. International Enterprises طراحی شده است. همواره می توانید جدیدترین نسخه بازی اندروید بازی تاج و تخت را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest :

  • امکان پیوستن به متحدان برای نبرد های گروهی
  • امکان برخورد و نبرد هایی با شخصیت های اصلی داستان مانند جان اسنو ، دنریس تارگرین، سرسی لنیستر
  • قابلیت افزایش قلمرو و پادشاهی
  • با بیش از 120 نوع تخت پادشاهی و قلمرو قابل فتح

تغییرات نسخه جدید بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest :

  • امکان طراحی استراتژی برای فتح سرزمین هفت پادشاهی
  • قابلیت تسخیر تخت های قدرتمند پادشاهی مانند Winterfell، Dragonstone و Landing King
  • درگیری های متعدد و هرج و مرج و مبارزه برای رسیدن به تخت آهنین
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest
بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest
بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest
بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.233016 حجم 90 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده