Game of Thrones: Conquest

بازی اندروید Game of Thrones: Conquest v1.5.222487 بازی تاج و تخت: فتح

Game of Thrones: Conquest نام بازی استراتژی الهام گرفته از سریال محبوب بازی تاج و تخت است. در بازی اندروید بازی تاج و تخت شما در سرزمین وستروس هستید، زمانی که هفت خاندان بزرگ وستروس در حال جنگ برای رسیدن به تخت آهنین هستند. اژدهایان بر آسمان فرمانروایی می کنند و ارتش مردگان قلمرو هفت پادشاهی را تهدید می کنند. ایده آل خود را برای مقابله با ارتش مردگان و …

۱۳۹۷-۰۳-۰۹ 3707 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Game of Thrones: Conquest نام بازی استراتژی الهام گرفته از سریال محبوب بازی تاج و تخت است. در بازی اندروید بازی تاج و تخت شما در سرزمین وستروس هستید، زمانی که هفت خاندان بزرگ وستروس در حال جنگ برای رسیدن به تخت آهنین هستند. اژدهایان بر آسمان فرمانروایی می کنند و ارتش مردگان قلمرو هفت پادشاهی را تهدید می کنند. ایده آل خود را برای مقابله با ارتش مردگان و هر تهدید دیگری پیدا کنید و به نبرد در سرزمین خیالی وستروس بپیوندید.

بعد از موفقیت سریال گیم آو ترونز به عنوان پربیننده ترین سریال جهان، می توانید از بازی این سریال لذت ببرید و خاطرات شیرین خود را زنده نگه دارید. خانه خود را بسازید و با ارتقا ارتش خود، به یه قدرت سیاسی تبدیل شوید. در بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest این امکان برای شما فراهم است که به یک پادشاه در وستروس تبدیل شوید و یک استراتژی منحصر به فرد برای فتح هفت پادشاهی تعریف کنید. زمستان در راه است و برای تسخیر تخت آهنین بازی را آغاز کنید و فاتح آن شوید. در این بازی می توانید همانند بازی محبوب استراتژیک کلش او کلنز با متحدان خود یه گروه تشکیل دهید و نبرد های گروهی خود را شروع کنید. علاوه بر این بازی نیز می توانید از دیگر بازی های استراتژیک مانند Wild Clash – Online Battle لذت ببرید

Game of Thrones: Conquest

 

بازی اندروید Game of Thrones: Conquest

در بازی اندروید بازی تاج و تخت شما با شخصیت های کلیدی که در سریال بوده اند آشنا می شوید و می توانید ارتباط برقرار کنید، شخصیت هایی همچون: دنریس تارگریان، جان اسنولنیستر، بالیش و... . در بازی Game of Thrones: Conquest شما در خاندان تیوین لنیستر زندگی می کنید و باید قلمرو خود را به نفع سیاسی خاندان خود گسترش دهید. ارتش خود را گسترش دهید تا بتوانید در برابر رهبران رقیب مقابله کنید و با شکست آن ها قلمرو خود را گسترش دهید. متحدان خود را انتخاب کنید و وارد بازی تاج و تخت شوید. قلمرو هفت پادشاهی در بازی گیم آف ترونز را با تاکتیک های جنگی هوشمندانه و قدرت خود به دست بیاورید. در این بازی تمام خاندادن ها در برابر یکدیگر جنگ و نزاع خواهند داشت، اما دشمن مشترک آن ها ارتش مردگان هستند که همیشه یک تهدید برای قلمرو هفت پادشاهی به شمار می رود.

گیم پلی بازی Game of Thrones: Conquest

تنها در بازی Game of Thrones: Conquest می توانید به عنوان پادشاه وستروس تبدیل شوید و با مبارزات خود برای رسیدن به تاج پادشاهی، به این سیستم سیاسی خطرناک وارد شوید.در بازی تاج و تخت این امکان برای شما وجود دارد که با شخصیت های کلیدی سریال Game of Thrones تعامل داشته باشید و مکان های نمادین در سریال را به دست بیاورید. بازی اندروید Game of Thrones: Conquest را می توان یک بازی با گیم پلی روان و سرگرم کننده دانست و البته از گرافیک خارق العاده آن نمی توان چشم پوشی کرد.

اگر به بازی های ساخته شده از سریال های موفق و محبوب علاقه مند هستید می توانید از بازی The Blacklist: Conspiracy لذت ببرید. بازی اندروید Game of Thrones: Conquest با بیش از ۵ میلیون دانلود و امتیاز ۴ در مارکت بزرگ اندروید یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازی های اندروید به شمار می رود که توسط استودیوی بازی ساز Warner Bros. International Enterprises طراحی شده است. همواره می توانید جدیدترین نسخه بازی اندروید بازی تاج و تخت را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest :

  • امکان پیوستن به متحدان برای نبرد های گروهی
  • امکان برخورد و نبرد هایی با شخصیت های اصلی داستان مانند جان اسنو ، دنریس تارگرین، سرسی لنیستر
  • قابلیت افزایش قلمرو و پادشاهی
  • با بیش از 120 نوع تخت پادشاهی و قلمرو قابل فتح

تغییرات نسخه جدید بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest :

  • امکان طراحی استراتژی برای فتح سرزمین هفت پادشاهی
  • قابلیت تسخیر تخت های قدرتمند پادشاهی مانند Winterfell، Dragonstone و Landing King
  • درگیری های متعدد و هرج و مرج و مبارزه برای رسیدن به تخت آهنین
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest
بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest
بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest
بازی استراتژی Game of Thrones: Conquest

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5.222487 حجم 90 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده