Lost Lands

دانلود Lost Lands 2 v1.0.35 بازی سرزمین گمشده ۲ اندروید + دیتا

بازی Lost Lands 2 سرزمین گمشده ۲ نسخه کامل فایل نصبی + فایل دیتا برای اندروید نسخه پرداخت شده و کامل (پول نامحدود) در بازی Lost Lands سرزمین گمشدگان از زمان آخرین درگیری قرن ها سپری شده است. از گوشه های مختلف سرزمین مردگان شاهدان صحبت از چهار سوار کار تاریکی می کنند که روستاها را به آتش کشیده و آنها با خاک یکسان می کنند و مخازن آب را منجمد می …

۱۳۹۵-۱۲-۲۰ 876 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Lost Lands 2 سرزمین گمشده ۲ نسخه کامل فایل نصبی + فایل دیتا برای اندروید

نسخه پرداخت شده و کامل (پول نامحدود)

در بازی Lost Lands سرزمین گمشدگان از زمان آخرین درگیری قرن ها سپری شده است. از گوشه های مختلف سرزمین مردگان شاهدان صحبت از چهار سوار کار تاریکی می کنند که روستاها را به آتش کشیده و آنها با خاک یکسان می کنند و مخازن آب را منجمد می کنند.

انها مرگ را گسترش می دهند و سرزمین ها را با تاریکی پوشش می دهند. انها در جستجوی کلید دروازه کیهان هستند و هرکس که در مسیرشان باشد را نابود می کنند .اما در اینجا زمزمه هایی از یک دختر شجاع متعلق به دنیای دیگری هست که دنیای آنها را از قدرت های شیطانی قبلا یک بار نجات داده است. در بازی Lost Lands پس از سال ها صلح و دوستی، وحشت و ترس وارد اینمنطقه می شود و شما وظیفه دارید برای این گونه مسائل تدابیری بیاندیشید و با این افراد مقابله کنید.

Lost Lands

بازی اندروید Lost Lands

اشیا و موارد با ارزش را جمع آوری کنید تا در مواقع نیاز از آن ها استفاده کنید. در طول بازی ۴ سوار کار دشمن شم هستند و قصد نابودی شما را دارند. تمام شهر از دشمنی این چهار سوارکار صحبت می کنند و مسئولیت اتفاقات ناگواری که اخیری که در شهر به وقوع پیوسته را به این چهار سوار نسبت داده اند. بازی Lost Lands با بیش از ۱۰ هزار نصب و امتیاز ۴٫۶ در مارکت بزرگ اندروید، توسط استودیوی بازی ساز FIVE-BN GAMES معرفی شده است. شما می توانید جدیدترین نسخه بازی سرزمین گمشده را از وی سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


تغییرات نسخه جدید Lost Lands 2 :

  • بهبود کارایی کلی بازی
  • رفع اشکالات جزیی
  • کاهش حجم بازی

پیش نمایش

Lost Lands 2
Lost Lands 2
Lost Lands 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.35 حجم 6 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده