Heroes of Utopia

بازی اندروید Evolution: Heroes of Utopia v1.7 قهرمانان اوتوپیا

Evolution: Heroes of Utopia تجربه بازی در دنیای اوتوپیا تجربه ای فوق العاده است. سرزمینی که غول ها و دیو ها در آن حکمرانی می کنند و شما باید با تیمتان به آن ها حمله کنید و با تجهیزات و وسایل پیشرفته دنیا را از آنان پاک کنید. در بازی قهرمانان اوتوپیا که در سبک RPJ (استراتژیکی) می باشد نسل جدید از این سبک بازی ها به نمایش در آمده …

۱۳۹۷-۰۱-۱۵ 1158 بار بدون دیدگاه امین

Evolution: Heroes of Utopia تجربه بازی در دنیای اوتوپیا تجربه ای فوق العاده است. سرزمینی که غول ها و دیو ها در آن حکمرانی می کنند و شما باید با تیمتان به آن ها حمله کنید و با تجهیزات و وسایل پیشرفته دنیا را از آنان پاک کنید.

در بازی قهرمانان اوتوپیا که در سبک RPJ (استراتژیکی) می باشد نسل جدید از این سبک بازی ها به نمایش در آمده است ،در دنیایی عظیم شما به ماجراجویی می پردازید که در آن دشمنان خطرناک و سلاح های گوناگون وجود دارند. برای نجات شهر آرمانی باید ۵ مهارت اصلی کسب کنید ،یاد بگیرید از صدها تکنولوژی استفاده کنید و هم چنین یاد بگیرید که چگونه سلاح های مختلف را بسازید و از آن ها استفاده کنید.

Heroes of Utopia

بازی اندروید Heroes of Utopia

ولی چیزی که از همه مهم تر است ملاقات با ۲۰ قهرمان افسانه ای اوتوپیا است که هر کدام با از خود گذشتگی نه تنها برای نجات جان دوستانشان می جنگند ،بلکه برای نجات تمام سیاره تلاش می کنند. پس با آنها همراه شوید و در قالب یک تیم به دشمنان حمله کنید و اوتوپیا را نجات دهید و شهر آرمانی خود را بسازید. هم اکنون این بازی زیبا را که یکی از بهترین بازی های ۲۰۱۴ در گوگل پلی معرفی شده برای شما در سایت قرار داده ایم.


ویژگی های کلیدی Heroes of Utopia :

  • امکان بالا بردن مهارت ،آپگرید کردن سلاح ها
  • یکی از بهترین بازی های 2014 در گوگل پلی
  • امکان تیم شدن تا 20 شخصیت در یک تیم
  • امکان بازی به صورت آنلاین با سایر بازیکنان در سرتاسر جهان و دوستانتان
  • گرافیک روشن و کارتونی متنوع

تغییرات نسخه جدید Heroes of Utopia :

  • دشمنان سرخ چهره جدید
  • گفت وگوهای داستانی جدید
  • بهبود کارایی

پیش نمایش

Heroes of Utopia
Heroes of Utopia
Heroes of Utopia

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7 حجم 78 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده