Earn to Die

بازی اندروید Earn to Die v1.0.29 استقبال مرگ

Earn to Die برای رانندگی بین مرگ و زندگی آماده اید؟ چالش بازی های زامبی تقریبا همه کنسول ها و گجت ها را در بر گرفته است. موجودات تغییر شکل یافته ای که از همه طرف به شما هجوم می آورند. در این بازی شما نقش راننده ای را دارید که باید از میان بیابان های زامبی ها عبور کند و با استفاده از ابزار و سلاح ها خود آن …

۱۳۹۷-۰۵-۰۶ 951 بار بدون دیدگاه امین

Earn to Die برای رانندگی بین مرگ و زندگی آماده اید؟ چالش بازی های زامبی تقریبا همه کنسول ها و گجت ها را در بر گرفته است. موجودات تغییر شکل یافته ای که از همه طرف به شما هجوم می آورند. در این بازی شما نقش راننده ای را دارید که باید از میان بیابان های زامبی ها عبور کند و با استفاده از ابزار و سلاح ها خود آن ها را نابود کند. بازی استقبال از مرگ با بیش از ۲۰۰ میلیون دانلود از بازی های محبوب اندروید است.

در این بازی شما با کسب پول بیشتر می توانید وسایل نقلیه جدید بخرید و یا وسیله خود را تقویت کنید. به لطف موتور فیزیکی توانمند Ragdoll می توانید حسی نزدیک به حس تصادف واقعی را با زامبی های داشته باشید و آن ها را به هوا پرتاب کنید. اگر دیدید که هنوز هم نمی توانید از پس زامبی های مزاحم بر بیایید ،می توانید روی ماشین خود اسلحه یا سیخ نصب کنید و با کمک آنها زامبی ها را نابود کنید. این بازی زیبا را با حجم کم می توانید هم اکنون دانلود کنید و روی موبایل و یا تبلت خود اجرا کنید.

این بازی به صورت آنلاین می باشد و برای اجرای آن به اینترنت نیاز دارید.

 

Earn to Die

 

بازی اندروید و اکشن Earn to Die

این بازی با داشتن داستان جالب شما را تا ساعت‌ها سرگرم خود می‌سازد و می‌تواند گزینه خوبی برای اوقات فراغت شما باشد. شما می‌توانید هم اکنون این بازی را به صورت مستقیم، همچنین به همراه نسخه مود از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی اسمارت فون خود نصب نمایید. این بازی توسط استودیو Not Doppler توسه د گسترش یافته است که تاکنون نسخه‌های متفاوتی از این بازی را در پلی استور برای کاربران خود انتشار داده است. گیم پلی بازی به صورت دو بعدی بوده که با اضافه شدن افکت‌های صوتی جذایت آن را دو چندان کرده است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Earn to Die بازی آنلاین استقبال مرگ :

  • حالت story mode
  • امکان انتخاب 8 وسیله نقلیه از جمله ماشین مسابقه ،کامیون و ...
  • امکان شخصی سازی و تقویت وسایل نقلیه
  • موتور فیزیکی واقع گرایانه ragdoll برای تصادف بهتر با زامبی ها وپرتاب آنها به هوا
  • صحنه های انیمیشنی متحرک فوق العاده
  • مسابقه برای ثبت بهترین زمان در حالت چمپیونز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Earn to Die بازی آنلاین استقبال مرگ :

  • حل مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Earn to Die بازی آنلاین استقبال مرگ
بازی اندروید Earn to Die بازی آنلاین استقبال مرگ
بازی اندروید Earn to Die بازی آنلاین استقبال مرگ
بازی اندروید Earn to Die بازی آنلاین استقبال مرگ
بازی اندروید Earn to Die بازی آنلاین استقبال مرگ

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0.29 حجم 49 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده