Death moto

بازی اندروید Death Moto 3 v1.2.24 موتور مرگ ۳ اندروید+ مود

Death Moto  آیا آمادگی موتورسواری مرگ بار و خشن را دارید؟ آیا آماده ی راندن با سرعت مرگ هستید؟ اگر به بازی های موتور سواری علاقمند هستید ،بازی موتور مرگ تجربه متفاوتی برای شما خواهد بود زیرا اعلاوه بر موتورسواری ،شما در معرض تهاجم سایر موتورسواران نیز هستید و باید با چالش های مختلف رو به رو شوید. در این بازی باید با سرعت تمام به جلو برانید و لحظه ای …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۰۶ 5650 بار بدون دیدگاه امین

Death Moto  آیا آمادگی موتورسواری مرگ بار و خشن را دارید؟ آیا آماده ی راندن با سرعت مرگ هستید؟ اگر به بازی های موتور سواری علاقمند هستید ،بازی موتور مرگ تجربه متفاوتی برای شما خواهد بود زیرا اعلاوه بر موتورسواری ،شما در معرض تهاجم سایر موتورسواران نیز هستید و باید با چالش های مختلف رو به رو شوید. در این بازی باید با سرعت تمام به جلو برانید و لحظه ای تعلل نکنید چون به قیمت جانتان تمام خواهد شد.

در این بازی شما می توانید با سلاح هایی که در اختیار دارید به سایر موتور سواران حمله کنید. همچنین با کسب امتیاز می توانید موتور خود را آپگرید کنید و سلاح جدید بخرید. در بازی موتور مرگ سعی شده که صدای انجین موتورسیکلت ها به صورت واقعی شبیه سازی شود وحس واقعیت را به بازی کننده منتقل کند. صدا گذاری فوق العاده و گرافیک سه بعدی ،در کنار حجم پایین از مزایای این بازی زیبا به شمار می رود. به یاد داشته باشید که وقتی سوار موتو می شوید همه چیز تغییر می کند ،زندگی گذشته تمام شده است. در این جا هدف فراتر از رقابت قهرمانی است. رقابت بین مرگ و زندگی است.

 

Death Moto 3

 

بازی اندروید و اکشن Death Moto 3

اگر شما نیز یکی از طرفداران بازی‌های موتور سواری هستید، بدون شک بازی موتور مرگ ۳ یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما می‌باشد، زیرا این بازی تنها یک بازی موتور سواری نیست بلکه تلفیقی از بازی‌های موتور سواری و اکشن است که توسط WEDO1.COM GAME طراحی و توسعه یافته است. شما می‌توانید این بازی را به صورت مستقیم همراه با نسخه مود از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و از آن نهایت لذت را ببرید. گیم پلی بازی ساده است، مانند کنترل آن تنها با تغییر زاویه گوشی خود موتور را جا‌بجا می‌کنید و با دکمه کنار صفحه به دشمنان خود حمله می‌کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Death Moto 3 موتور مرگ 3 اندروید+مود :

  • مراحل مختلف و چالش بر انگیز
  • گرافیک سه بعدی و طراحی واقع گرایانه
  • صدای واقعی انجین موتورسیکلت ها
  • امکان جمع آوری موتورسیکلت های مختلف
  • امکان دریافت انواع سلاح ها در پایان
  • امکان آپگرید کردن موتورسیکلت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Death Moto 3 موتور مرگ 3 اندروید+مود :

  • حل مشکلات جزئی
  • حذف برخی تبلیغات

پیش نمایش

بازی اندروید Death Moto 3 موتور مرگ 3 اندروید+مود
بازی اندروید Death Moto 3 موتور مرگ 3 اندروید+مود
بازی اندروید Death Moto 3 موتور مرگ 3 اندروید+مود
بازی اندروید Death Moto 3 موتور مرگ 3 اندروید+مود

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.24 حجم 23 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده

برچسب های پست,