Cut the Rope Magic

بازی اندروید Cut the Rope Magic v1.9.0 طناب را ببر: جادویی

Cut the Rope Magic اگر اهل بازی های موبایل و تبلت هستید حتما شخصیت محبوب OM NOM را می شناسید. موجود سبزرنگ و کوچکی که عاشق آب نبات است. وظیفه شما این است که طناب ها را ببرید وآب نبات های خوشمزه را در دهان اوم نوم بیندازید. حال بعد از بیش از ۷۵۰ میلیون دانلود ،شرکت سازنده نسخه جدیدی از این بازی محبوب را عرضه کرده است. شما می‌توانید …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۳۱ 9994 بار ۱ دیدگاه امین

Cut the Rope Magic اگر اهل بازی های موبایل و تبلت هستید حتما شخصیت محبوب OM NOM را می شناسید. موجود سبزرنگ و کوچکی که عاشق آب نبات است.

وظیفه شما این است که طناب ها را ببرید وآب نبات های خوشمزه را در دهان اوم نوم بیندازید. حال بعد از بیش از ۷۵۰ میلیون دانلود ،شرکت سازنده نسخه جدیدی از این بازی محبوب را عرضه کرده است. شما می‌توانید آخرین نسخه این بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز را هم اکنون از وبسیات یزد اپ دریافت و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب نمایید تا یک بازی بسیار هیجان انگیز و فکری را با بالا‌ترین گرافیک ممکن تجربه کنید. همچنین آخرین نسخه مود این بازی در بخش دانلود برای شما کاربران همیشگی یزد اپ قرار داده شده تا بدون هیچ محدودیتی از این بازی فکری نهایت لذت را ببرید.

 

Cut the Rope Magic

 

گیم پلی Cut the Rope Magic

این بازی که طناب را ببر نسخه جادویی نام دارد دستخوش تغییراتی درگیم پلی خود شده است. دراین بازی شخصیت اوم نوم برای سهولت در رسیدن به هدفش و عبور از موانع ،می تواند به شکل های دیگری تبدیل شود! ۵ حالت مختلف برای تبدیل شدن وجود دارد که در شرایط خاص به کمک شما می آید.

حالت پرنده به اوم نوم کمک می کند تا پرواز کند وبه نقاط دیگری برود ، شخصیت بچه برای عبور از فضاهای کوچک و تنگ مناسب است ،با تبدیل شدن به شخصیت ماهی می توانید در آب شنا کنید ،شخصیت موش حس بویایی قوی دارد و برای تشخیص بوها مناسب است و شخصیت روح کمک می کند تا نامرئی شوید واز درون اجسام رد شوید. این بازی با بهبود گرافیکی و مناظر رنگی و صدا گذاری فوق العاده شما را به دنیای سحر و جادو می برد. تجربه این بازی زیبا را به همه ی سنین توصیه می کنیم.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Cut the Rope Magic :

  • دنیای جادویی با عناصر جدید و گرافیک وصدای فوق العاده
  • 100 مرحله وپازل مختلف و اضاقه شدن مراحل جدید به زودی
  • تبدیل شدن به 5 شخصیت مختلف برای سهولت در عبور از موانع
  • اضافه شدن مراحل رئیس برای به چالش کشیدن بیشتر

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Cut the Rope Magic :

  • اضافه شدن جادوگر خبیث
  • اضافه شدن مراحل و ماجراجویی‌های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Cut the Rope Magic
بازی اندروید Cut the Rope Magic
بازی اندروید Cut the Rope Magic
بازی اندروید Cut the Rope Magic

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.9.0 حجم 56 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • احمد رضا صالح احمدی 4 - پاسخ

    خیلی خوب