Bus Simulator 2015

بازی اندروید Bus Simulator v2.3 شبیه ساز اتوبوس

Bus Simulator اگر تا به حال دوست داشته اید که شغل راننده اتوبوس را تجربه کنید ،ما این آرزوی شما را به واقعیت بدل می کنیم. بازی شبیه ساز اتوبوس این فرصت را  به شما می دهد تا یک راننده اتوبوس واقعی شوید. این بازی که گرافیک سه بعدی و فوق العاده ای دارد ، با نقشه های واقعی شهرها ،وسایل نقلیه شبیه سازی شده و فضاهای داخلی فوق العاده …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۰۶ 1420 بار بدون دیدگاه امین

Bus Simulator اگر تا به حال دوست داشته اید که شغل راننده اتوبوس را تجربه کنید ،ما این آرزوی شما را به واقعیت بدل می کنیم. بازی شبیه ساز اتوبوس این فرصت را  به شما می دهد تا یک راننده اتوبوس واقعی شوید. این بازی که گرافیک سه بعدی و فوق العاده ای دارد ، با نقشه های واقعی شهرها ،وسایل نقلیه شبیه سازی شده و فضاهای داخلی فوق العاده و همچنین تغییر شرایط آب و هوایی به صورت شخصی حس واقعی راننده اتوبوس بودن را به شما القا می کند.

در بازی شبیه ساز اتوبوس ۱۵ مدل مختلف اتوبوس از جمله دو طبقه ای ،اتوبوس مدارس و غیره وجود دارد که می توانید با دکمه درهایشان را باز وبسته کنید. خروج و ورود آدمها به اتوبوس نیز به شکل انیمیشن زیبایی کار شده است.

در بازی نقشه شهرهایی چون لس آنجلس ،پاریس ،روم ،برلین وغیره به صورت واقعی طراحی شده است و جاده های مختلفی در شهرها ،کوهستان ها ،مناطق برفی و بیابان ها وجود دارد. کنترل حرکتی بازی نیز به انتخاب شما می تواند با ژیروسکوپ گوشی باشد یا با دکمه های روی صفحه ی لمسی. حال پشت فرمان بنشینید و تمام جاده ها را درنوردید.

 

Bus Simulator 2015

 

بازی اندروید و شبیه سازی Bus Simulator

بازی Bus Simulator یکی از سری بازی‌های جالب و سرگرم کننده  می‌باشد که برای اولین بار در پلی استور به انتشار در آمد. در این بازی باید در شرایط‌های مختلف جوی به مسافر کشی با اتوبوس بپردازید. اتوبوس‌های مختلف در اختیار شما قرار گرفته شده تا با نهایت مهارت جاده‌ها را پشت سر بگذارید. کنترل بازی بسیار ساده است و کافیست شما با چند دکمه اتوبوس خود را به حرکت درآورید. شما میتوانید این بازی را از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید. همچنین آخرین نسخه مود این بازی برای شما عزیزان قرار داده شده تا با استفاده از آن از بازی لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bus Simulator شبیه ساز اتوبوس :

 • نقشه واقعی شهرهایی چون پاریس ،روم ،لس آنجلس و...
 • 15 اتوبوس مختلف از جمله مدارس و دو طبقه و...
 • بازوبسته شدن درب اتوبوس با دکمه
 • انیمیشن ورود وخروج افراد به اتوبوس
 • موقیت های مختلف جاده ای مانند شهری ،کوهستان ،برفی و...
 • کنترل حرکتی بازی به صورت دکمه یا چرخاندن گوشی
 • تصادفات واقعی
 • طراحی چشم نواز فضاهای داخلی
 • اشتراک گذاری آمار بازی به صورت آنلاین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bus Simulator شبیه ساز اتوبوس :

 • اضافه شدن 3 اتوبوس جدید
 • اضافه شدن 2 نقشه جدید به بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Bus Simulator شبیه ساز اتوبوس
بازی اندروید Bus Simulator شبیه ساز اتوبوس
بازی اندروید Bus Simulator شبیه ساز اتوبوس
بازی اندروید Bus Simulator شبیه ساز اتوبوس
بازی اندروید Bus Simulator شبیه ساز اتوبوس

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.3 حجم 64 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده

برچسب های پست