Galaxy S8

شایعات در مورد وجود نمایشگر ۴K و دوربین دوگانه در Galaxy S8

گلکسی نوت ۷ تقریبا تا به الان مورد توجه ترین، مورد انتظارترین و مورد پیشبینی ترین گوشی هوشمند سال بوده است. این غول تکنولوژی کره ای یعنی شرکت سامسونگ، امسال Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge را به عنوان پرچمداران جدید خود معرفی کرد. اما حالا زمان آن فرا رسیده که از پرچمدار جدید فبلت های خود رونمایی کند که این اتفاق عادت هر ساله این شرکت کره ای است. براساس آخرین …

۱۳۹۵-۰۴-۰۱ 720 بار بدون دیدگاه Mr

گلکسی نوت ۷ تقریبا تا به الان مورد توجه ترین، مورد انتظارترین و مورد پیشبینی ترین گوشی هوشمند سال بوده است. این غول تکنولوژی کره ای یعنی شرکت سامسونگ، امسال Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge را به عنوان پرچمداران جدید خود معرفی کرد. اما حالا زمان آن فرا رسیده که از پرچمدار جدید فبلت های خود رونمایی کند که این اتفاق عادت هر ساله این شرکت کره ای است. براساس آخرین و جدیدترین شایعات گلکسی نوت ۷ احتمالا اوایل ماه آگوست معرفی خواهد شد.

Galaxy S8

Galaxy S8

نمایشگر ۴K و دوربین دوگانه در Galaxy S8

تا به الان شایعات زیادی در مورد گلکسی نوت ۷ منتشر شده است. دستگاهی که شایعه جدیدی در مورد آن ذکر شده است Galaxy S8 است. این دستگاه که پرچمدار سال ۲۰۱۷ برای سامسونگ است احتمالا تا زمان برگزاری نمایشگاه MWC معرفی نخواهد شد. با این وجود معرفی این دستگاه جدید به زودی نخواهد بود. تا به حال شایعات زیادی راجع به Galaxy S8 منتشر شده است و جدیدترین شایعه در مورد این دستگاه از مشخصات این دستگاه سخن گفته است. با توجه به شایعات این دستگاه مجهز به دوربین دوگانه در پشت این دستگاه و نمایشگر ۴K می باشد. وجود این نمایشگر با افزایش کیفیت رزولوشن تصویر همراه خواهد بود که به احتمال زیاد این افزایش کیفیت جهت استفاده در عینک های واقعیت مجازی است. با توجه به اینکه این روز ها، تکنولوژی واقعیت مجازی هر چه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، احتمال عرضه چنین دستگاهی با این رزولوشن صفحه نمایش غیر ممکن نیز نمی باشد. البته برای پشتیبانی از انرژی مصرفی چنین صفحه نمایشی نیاز به باتری بزرگتری نیز می باشد.

علاوه بر دوربین دوگانه و صفحه نمایش با رزولوشن بالا احتمال استفاده از Snapdragon 830 نیز در این دستگاه زیاد می باشد که البته هنوز اطلاعات زیادی راجع به این چیپست در دسترس نیست. چیپست Snapdragon 830 یقینا از لجاظ مصرف انرژی نسبت به Snapdragon 820 بهینه تر خواهد بود. البته هنوز اطلاعات دقیقی در مورد اینکه این دستگاه دارای چه سایز صفحه نمایش و یاقابلیت ضد آب بودن می باشد یا نه در دست نیست. از آنجاییکه سامسونگ در طراحی Galaxy S6 و Galaxy S7 نزدیک به هم عمل کرد، احتمال آن می رود که در طراحی Galaxy S8 پا را فراتر بگذارد و طراحی منحصر به فردی را برای این دستگاه در نظر بگیرد و باید صبر کنیم تا ببینیم بعد از دو تکرار در طراحی سامسونگ این بار چه خواهد کرد؟

نکته: تصاویر نشان داده شده تنها طرح های مفهومی هستند و به هیچ وجه توسط هیچ منبع رسمی تایید نشده اند.

لطفا نظر خود را راجع به این شایعات برای ما بیان کنید.

منبع: androidheadlines.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده