نوت 6

معرفی نوت ۶ یا نوت ۷ در اوایل ماه آگوست

با وجود اینکه گلکسی نوت ۵ تقریبا یک ساله شده است، اکنون وقت آن فرا رسیده که سامسونگ از نوت جدید خود پرده برداری کند. به طور منطقی نام این دستگاه نوت ۶ خواهد بود. البته شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد امکان دارد سامسونگ این مدل جدید را نوت ۷ نامگذاری کند. این اقدام احتمالا به این دلیل خواهد بود که مشتریان را متقاعد کند که این دستگاه …

۱۳۹۵-۰۳-۱۴ 1966 بار بدون دیدگاه Mr

با وجود اینکه گلکسی نوت ۵ تقریبا یک ساله شده است، اکنون وقت آن فرا رسیده که سامسونگ از نوت جدید خود پرده برداری کند. به طور منطقی نام این دستگاه نوت ۶ خواهد بود. البته شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد امکان دارد سامسونگ این مدل جدید را نوت ۷ نامگذاری کند. این اقدام احتمالا به این دلیل خواهد بود که مشتریان را متقاعد کند که این دستگاه جدید از خانواده گلکسی S7 که امسال معرفی شد می باشد و ارتباطی به گلکسی S6 سال گذشته ندارد.

گلکسی نوت 6

ماه گذشته شنیدیم که نسل بعدی نوت نیمه دوم ماه آگوست در آمریکا عرضه خواهد شد. اما حالا (Evan Blass (@evleaks گزارش داده است که مراسم رسمی معرفی این دستگاه دو ماه دیرتر خواهد بود که به این صورت انتظار می رود سامسونگ نوت ۶ را در روزهای آغازین آگوست به صورت رسمی معرفی کند. معمولا فاشگری ها و پرده برداری های Evan Blass درست از آب در می آید، اما باید منتظر ماند. همچنین Evan Blass این نکته را هم ذکر کرده است که تنها یک گلکسی نوت جدید را در اوایل ماه آگوست شاهد خواهیم بود و احتمالا مدل های دیگر آن مانند نسخه Edge را در این معرفی نخواهیم دید. اگر به جزئیات گزارش های اخیر اعتماد کنیم، نسل بعدی نوت دارای لبه های منحنی در پشت و جلو خواهد بود.

مشخصات نوت۶

شایعه جالب دیگر در مورد نسل بعدی نوت احتمال وجود دوربین دوگانه در پشت این دستگاه خواهد بود، شبیه آنچه که انتظار می رود اپل برای مدل iPhone 7 Plus به کار ببرد. همچنین احتمال قریب به یقین نوت جدید مجهز به صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی Super AMOLED با کیفیت QHD، پردازنده SnapDragon 823 یا Exynos 8890 و ۶ گیگ رم خواهد بود که البته نوع پردازنده آن، احتمالا با نوع پردازنده آن، احتمالا با توجه به بازار مورد نظر متغیر خواهد بود.

منبع: phonearena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده