Fruits Bomb

بازی اندروید Fruits Bomb v3.5.3188 بمب های میوه ای

در بازی Fruits Bomb میوه های هم رنگ را کنار هم قرار دهید تا امتیاز کسب کنید. همین سادگی می تواند مدت ها شما را مشغول کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های ساده همیشه طرفداران خاص خود را دارند. این بازی ها می توانند هر فردی با هر سلیقه ای که شده را جذب خود کند. بازی هایی با گیم پلی ساده که فکر کاربر …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۸ 2317 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

در بازی Fruits Bomb میوه های هم رنگ را کنار هم قرار دهید تا امتیاز کسب کنید. همین سادگی می تواند مدت ها شما را مشغول کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های ساده همیشه طرفداران خاص خود را دارند. این بازی ها می توانند هر فردی با هر سلیقه ای که شده را جذب خود کند. بازی هایی با گیم پلی ساده که فکر کاربر را بیش از حد مشغول خود نمی کنند. این گونه بازی ها می توانند حتی در بازه های زمانی کوتاه نیز یار و همراه شما باشند. بازی Fruits Bomb نیز یکی از همین بازی ها می باشد. این بازی با مراحل متعدد و گیم پلی آسان می تواند همراه خوبی برای لحظات بیکاری شما باشد.

در Fruits Bomb شما میوه و موارد رنگی مختلفی را خواهید دید که باعث می شود بازی از آن حالت یکنواختی خارج شود و شما اشتیاق بیشتری برای به پایان رساندن مراحل داشته باشید. این بازی مراحل متعددی دارد و می تواند شما را مدت ها مشغول خود کند. در این بازی شما باید با جا به جا کردن میوه ها، میوه های هم رنگ را کنار هم قرار دهید تا راه شما باز شود. این سبک بازی را در گذشته در بازی های متعددی دیده ایم که از بین آن ها می توان به بازی های Angry Birds Match و Bubble Mania اشاره کرد.

بازی Fruits Bomb را استودیو بازی سازی Mobileguru ساخته است. این استودیو در گذشته نیز بازی های متعددی در همین سبک ساخته است و به نوعی می توان گفت تخصص این استودیو در ساختن چنین بازی هایی می باشد. بازی Fruits Bomb نیز تاکنون توانسته طرفداران زیادی را جذب خود کند. به طوری که این بازی فقط در گوگل پلی بین ۵ تا ۱۰ میلیون بار دانلود و نصب شده است که این آمار، موفقیت و محبوبیت این بازی را به خوبی نشان می دهد.

 

Fruits Bomb

 

با Fruits Bomb به سادگی مشغول شوید

همانطور که گفته شد، در این بازی شما باید میوه های هم رنگ را کنار هم قرار دهید تا یک شربت خوشمزه از ۳ میوه یا بیشتر تهیه کنید. همچنین در این بازی می توانید با شکستن شکلات و نان و تکه های یخ از بعضی مراحل نیز عبور کنید. علاوه بر این ها، بمب های میوه ای نیز می توانند در برخی مواقع کارساز شوند.

بازی Fruits Bomb یک بازی بسیار جالب و زیبا می باشد که می تواند شما را برای مدت طولانی مشغول خود کند. شما می توانید بازی Fruits Bomb را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Fruits Bomb :

  • گرافیکی زیبا و جذاب
  • گیم پلی اعتیاد آور
  • وجود میوه ها و موارد با مزه ی دیگر
  • انیمیشن‌های جالب هنگام قرار دادن میوه‌ها در یک ردیف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Fruits Bomb :

  • بهبود بازی برای آپدیت‌های بعدی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Fruits Bomb
بازی اندروید Fruits Bomb
بازی اندروید Fruits Bomb

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.5.3188 حجم 17 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده