Fruit Ninja Fight

بازی اندروید Fruit Ninja Fight v1.22.1 مبارزه برش میوه

اگر فکر میکنید چیزی بیشتر از میوه ها برای نینجا ها نفرت انگیز تر است، باید بگوییم که دیگر نینجا ها در بازی جدید Fruit Ninja Fight نفرت انگیز تر خواهد بود. بازی مبارزه برش میوه که به تازگی منتشر شده این امکان را به شما می دهد که با دوستان خود به رقابت بپردازید. بازی Fruit Ninja Fight که یک بازی رقابتی و سرگرم کننده چند نفره می باشد …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۳۰ 1454 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

اگر فکر میکنید چیزی بیشتر از میوه ها برای نینجا ها نفرت انگیز تر است، باید بگوییم که دیگر نینجا ها در بازی جدید Fruit Ninja Fight نفرت انگیز تر خواهد بود. بازی مبارزه برش میوه که به تازگی منتشر شده این امکان را به شما می دهد که با دوستان خود به رقابت بپردازید. بازی Fruit Ninja Fight که یک بازی رقابتی و سرگرم کننده چند نفره می باشد را می توان سری جدید عنوان محبوب Fruit Ninja معرفی کرد.

توانایی های خودتان را ارتا دهید و آماده نبرد نهایی شوید. مراحل جدید بازی را باز کنید و دوستان خود را به چالش بکشید. بازی Fruit Ninja Fight امکان تمرین کردن را به شما می دهد تا بتوانید در نبرد های آنلاین با دیگر کاربران سراسر جهان پیروز میدان شوید. مهم نیست که چگونه می خواهید بازی کنید، از همین امروز شروع کنید.

 

Fruit Ninja Fight

بازی آنلاین Fruit Ninja Fight

در بازی Fruit Ninja Fight با ارائه یک گیم پلی مهیج و سرگرم کننده، شما در مقابل دیگر بازیکنان سراسر جهان قرار خواهید گرفت. این امکان برای کاربران فراهم می باشد که در بازی Fruit Ninja Fight مهارت های خود را ارتقا بخشید و با تسلط بیشتری به برش میوه ها با دیگر کاربران رقابت کنید.

بازی مبارزه برش میوه ها که یک بازی اندروید در سبک اکشن می باشد، توسط استودیوی نام آشنای Halfbrick Studios طراحی شده است که می توانید جدیدترین نسخه آن را از همین صفحه دریافت نمایید. اگر به سبک بازی برش میوه ها علاقه مند هستید، می توانید بازی Slice Fruit Free را نیز برای افزایش سرعت عمل خود تجربه کنید. آخرین نسخه این بازی جذاب همراه با نسخه مود برای شما کابران همیشگی یزد اپ در درسترس می‌باشد.


ویژگی های کلیدی Fruit Ninja Fight :

  • امکان رقابت با دیگر کاربران از سراسر جهان در نبرد های آنلاین
  • قابلیت ارتقا مهارت های برش میوه
  • کسب جعبه رمز و راز برای کشف powerups، آواتار، سکه و...
  • امکان باز کردن مراحل جدید

پیش نمایش

Fruit Ninja Fight
Fruit Ninja Fight
Fruit Ninja Fight
Fruit Ninja Fight
Fruit Ninja Fight

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.22.1 حجم 86 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده