Friday the 13th: Killer Puzzle

بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle v1.8 جمعه ۱۳ام ماه

در بازی Friday the 13th: Killer Puzzle شما در نقش کاراکتر معروف فیلم و بازی کامپیوتری Friday the 13th یعنی جیسون خواهید بود. حتما با نام این شخصیت و بازی آشنا هستید که وظیفه اصلی آن به قتل رساندن افراد گردشگر و توریست ها با استفاده از ابزار آلات قتل مختلف می‌باشد.همانطور که گفته شد در بازی Friday the 13th: Killer Puzzle شما در نقش جیسون قاتل حرفه ای خواهید بود و …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 205 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Friday the 13th: Killer Puzzle شما در نقش کاراکتر معروف فیلم و بازی کامپیوتری Friday the 13th یعنی جیسون خواهید بود. حتما با نام این شخصیت و بازی آشنا هستید که وظیفه اصلی آن به قتل رساندن افراد گردشگر و توریست ها با استفاده از ابزار آلات قتل مختلف می‌باشد.همانطور که گفته شد در بازی Friday the 13th: Killer Puzzle شما در نقش جیسون قاتل حرفه ای خواهید بود و تنها وظیفه شما کشتن افراد خطا کار و یا حتی بیگناه می‌باشد. اما اینبار بازی در اندروید منتشر شده است و علاوه بر کشت و کشتار وظیفه دیگری هم بر عهده کاراکتر قاتل یعنی شما می‌باشد و آن هم حل معما هایی است که شما را به اهداف اصلیتان می‌رساند.

بازی Friday the 13th: Killer Puzzle به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون هیچ محدودیتی هستید.

بازی Friday the 13th: Killer Puzzle یک گیم در سبک پازل و اکشن با رده سنی  +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Blue Wizard Digital LP برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منشتر گشته است این بازی در حال حاضر تنها عنوان ساخته شده توسط این استدیو می‎باشد. دانلود بازی Friday the 13th: Killer Puzzle در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز بدست آورده بدست بازیکنان در گوگل پلی ۴٫۸ از ۵٫۰ می‌باشد.

Friday the 13th: Killer Puzzle

بازی پازلی و اکشن اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle

در این بازی همانطور که از نام آن می‌توان فهمید داستان بازی و قتل ها در روز جمعه ۱۳ ام هر ماه اتفاق می‌افتد به این صورت که در این روز ویژه عده ای برای تفریح به منطقه هایی سفر می‌کنند که دست بر قضا شما هم در انجا اقامت دارید و همین باعث مرگ آن ها خواهد شد. برای پیروز شدن در هر ماموریت و داشتن آمار های قتل خوب بهتر است افراد را غافل گیر کنید و با استفاده از هر ابزاری که در دسترس می‌باشد آن ها را بکشید و جایزه دریافت کنید. اگر به سبک بازی های پازلی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Frozen Free Fall وتجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle :

  • کاملا آفلاین
  • وجود بیش از 100 معما در هر مرحله
  • وجود پلیس برای دستگیری شما
  • قابلیت باز کردن سلاح های جدید و یا ارتقاء آن ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle :

  • رفع اشکلات جزئی و بهبود بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle
بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle
بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle
بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8 حجم 85 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده