Forge of Legends

بازی اندروید Forge of Legends v1.0.31 جعل افسانه‌‌ها

در بازی بسیار هیجان انگیز و استراتژیک Forge of Legends، فقط افرادی میتوانند پیروز میدان باشند که از تاکتیک‌های مختلف به خوبی استفاده کنند. بازی جعل افسانه‌ها با داشتن گرافیک نسبتا خوب در سبکی شبیه به بازی Jungle Clash توسط تیم PlayFlock در مارکت اندروید به انتشار رسیده است و تا کنون بیش از ۱ میلیون نصب فعال را داشته است. بازی Forge of Legends به صورت PvE ویک به یک …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۴ 286 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

در بازی بسیار هیجان انگیز و استراتژیک Forge of Legends، فقط افرادی میتوانند پیروز میدان باشند که از تاکتیک‌های مختلف به خوبی استفاده کنند. بازی جعل افسانه‌ها با داشتن گرافیک نسبتا خوب در سبکی شبیه به بازی Jungle Clash توسط تیم PlayFlock در مارکت اندروید به انتشار رسیده است و تا کنون بیش از ۱ میلیون نصب فعال را داشته است.

بازی Forge of Legends به صورت PvE ویک به یک است . این ژانر خاص بازی، بازیکنان بیشتری را به سمت خود ترغیب می‌کند و باعث می‌شود محبوبیت بیشتری نسبت به سایر بازی‌ها پیدا کند. یادگیری این بازی به صورت مرحله، مرحله نیست، بلکه شما باید با استفاده از تجربیات خود به نبرد و مقابله با دشمنان خود بپردازید. توسعه دهندگان این بازی معیار‌های مختلفی برای گیم پلی این بازی در نظر گرفته‌اند به طوری که به گفته یکی از افراد این تیم، در بروز رسانی‌های بعدی قطعا کاربران شاهد تغییرات چشمگیری در این زمینه خواهند بود. از دیگر بازی های جدید اندروید در سبک منحصر به فرد و پر طرفدار استراتژیک می توان به بازی مهیج Rapid Clash اشاره کرد.

بازی Forge of Legends به دلیل گیم پلی استراتژیک متفاوت و کاملش به یکی از بازی‌های خاص در رده بندی خودش مبدل گردیده است. زمانی که مسابقه در مقابل حریف شروع می‌شود، هردو بازیکن باید برج‌های خود را در مقابل حملات یکدیگر حفظ کنند تا زمانی که یکی از آنها شکست را بپذیرد و هر سه برجش کاملا از بین برود. گیم پلی این بازی ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد اما در درون خود حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، که شما با بازی کردن مستمر می‌توانید آن را در یابید و به اصل و ریشه آن پی ببرید.

 

Forge of Legends

 

بازی جعل افسانه ها Forge of Legends

از دیگر ویژگی های بازی Forge of Legends میتوان به افزوده شدن کارت‌ها و شخصیت‌های مختلف در حین نابود کردن برج‌های دشمن اشاره کرد. که همین ویژگی‌ او را با بقیه بازی نظیر Clash Royale متفاوت می‌سازد. یکی از توصیه‌هایی که میتوانیم ما در این بازی به شما بکنیم این است که هنگام دست یافتن به کارت‌های جدید، آنها را در نبرد‌های مختلف و پی در پی استفاده کنید تا از توانایی‌ها و ویژگی‌های هرکدام آگاه شوید و بتوانید ترکیب اصلی خود را به دقت بچینید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Forge of Legends جعل افسانه‌‌ها :

  • امکان ساخت ترکیب کارت‌های مورد علاقه
  • جمع آوری کارت‌های قدرتمند
  • اجرای بازی در حالت PvE
  • امکان ملحق شدن به قبایل مختلف و ساخت قبیله جدید
  • امکان دعوت دوستان به چالش

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Forge of Legends جعل افسانه‌‌ها :

  • رفع مشکلات جزئی
  • بروز رسانی گرافیک بازی
  • بروز رسانی آیکون‌‌های برخی از کارت‌‌ها

پیش نمایش

بازی اندروید Forge of Legends جعل افسانه‌‌ها
بازی اندروید Forge of Legends جعل افسانه‌‌ها
بازی اندروید Forge of Legends جعل افسانه‌‌ها
بازی اندروید Forge of Legends جعل افسانه‌‌ها

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.31 حجم 56 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده