Football Wallpapers HD 4K

نرم افزار اندروید Football Wallpapers HD 4K v8.2 والپیپر فوتبال

اگر به فوتبال و لحظه های آن، بازیکنان، تیم ها و.. علاقه دارید اما تصاویر زیبا و با کیفیتی برای انتخاب تصویر زمینه گوشی پیدا نمی‌کنید بهترین گزینه برنامه Football Wallpapers HD 4K می‌باشد. در این نرم افزار صد ها تصویر با کیفیت HD و FULL HD وجود دارد که با دانلود کردن آن ها می‌توانید فضای تلفن همراه خود را به یک باشگاه زیبا تبدیل کنید.همانطور که گفته شد …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۱-۳۰ 1738 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به فوتبال و لحظه های آن، بازیکنان، تیم ها و.. علاقه دارید اما تصاویر زیبا و با کیفیتی برای انتخاب تصویر زمینه گوشی پیدا نمی‌کنید بهترین گزینه برنامه Football Wallpapers HD 4K می‌باشد. در این نرم افزار صد ها تصویر با کیفیت HD و FULL HD وجود دارد که با دانلود کردن آن ها می‌توانید فضای تلفن همراه خود را به یک باشگاه زیبا تبدیل کنید.همانطور که گفته شد در برنامه Football Wallpapers HD 4K شما به صد ها تصویر که شامل بازیکنان، تیم ها، لگو های تیم ها و باشگاه ها و… می‌باشد دسترسی پیدا خواهید کرد. تنها کافی است که با استفاده از اینترنت این تصاویر را دانلود کنید و آن ها را به عنوان پیش و پس زمینه تلفن همراه خود استفاده کنید.

برنامه Football Wallpapers HD 4K آنلاین است و نیازمند اتصال به اینترنت می‌باشد. به این معنا که برای داشتن والپیپر و تصاویر موجود در برنامه باید به اینترنت متصل باشید در غیر این صورت تصویری دریافت نخواهید کرد.

نرم افزار والپیپر فوتبال اچ دی یک برنامه در سبک ورزشی و کاربردی با رده سنی می‌باشد. این برنامه توسط شرکت Football Wallpapers HD 4K برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. این برنامه در حال حاضر تنها عنوان ساخته شده این شرکت می‌باشد. دانلود برنامه Football Wallpapers HD 4K در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب این برنامه بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امیتاز آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌باشد.

 Football Wallpapers HD 4K

اپلیکیشن Football Wallpapers HD 4K

در برنامه والپیپر فوتبال شما قادر به داشتن تصاویر باکیفیت از بازیکنانی چون لیونل مسی از بارسلونا، کریستیانو رونالدو از رئال مادریدو… و یا از باشگاهای کشوری مانند ایران، آلمان، روسیه و.. خواهید بود.

با داشتن این تصاویر صفحه نمایش موبایل های شما بسیار زیبا و جذاب خواهند شد به طوری که هر کسی که از کنار شما بگذرد مجذوب آن خواهد شد. اگر زیبایی و تنوع برای شما اهمیت دارد می توانید با نصب اپلیکیشن والر که توسط تیم یزد اپلیکیشن طراحی شده است از جدیدترین تصاویر پس زمینه برای دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Football Wallpapers HD 4K :

  • تصاویر پس زمینه با کیفیت HD و کیفیت های 4K
  • این نرم افزار شامل تصاویر اغلب بازیکنان و تیم های جهان می باشد
  • این برنامه با بیش از 7000 تصاویر پس زمینه حق انتخاب بسیار زیادی را به کاربران می دهد
  • تصاویر پس زمینه جدید به طور خودکار بر روی سرور به روز شد.
  • تنظیم به عنوان تصویر زمینه یا دانلود به کارت SD (گالری).
  • شما حتی می توانید پیشنهاد یک بازیکن جدید یا باشگاه / تیم را به مجموعه تصاویر پس زمینه اضافه کنید.

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Football Wallpapers HD 4K :

  • طراحی جدید برنامه
  • بارگذاری تصاویر با درصد آنها
  • سریع تر دن برنامه
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Football Wallpapers HD 4K
نرم افزار اندروید Football Wallpapers HD 4K
نرم افزار اندروید Football Wallpapers HD 4K
نرم افزار اندروید Football Wallpapers HD 4K

دانلود باکس Download Box

نسخه v8.2 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده