Football Chairman Pro

بازی اندروید Football Chairman Pro – Build a Soccer Empire v1.3.5 سرمربی گری فوتبال

در این بازی شما نقش مالک باشگاه فوتبالی را ایفا می کنید و باید با مدیریت خود موجب موفقیت تیم باشگاهی شوید. البته بایستی پیش از انجام بازی را نحوه گیم پلی آشنایی پیدا کنید در غیر این صورت موفق نخواهید شد تیم باشگاهی خود را در میان سایر تیم ها موفق نمایید. تاکنون هزاران بار Football Chairman Pro از گوگل پلی دانلود شده که نشان می دهد استودیو Underground Creative توانسته عملکرد …

۱۳۹۶-۰۹-۲۸ 1018 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

در این بازی شما نقش مالک باشگاه فوتبالی را ایفا می کنید و باید با مدیریت خود موجب موفقیت تیم باشگاهی شوید. البته بایستی پیش از انجام بازی را نحوه گیم پلی آشنایی پیدا کنید در غیر این صورت موفق نخواهید شد تیم باشگاهی خود را در میان سایر تیم ها موفق نمایید. تاکنون هزاران بار Football Chairman Pro از گوگل پلی دانلود شده که نشان می دهد استودیو Underground Creative توانسته عملکرد خوبی در توسعه این بازی مدیریت باشگاه از خود نشان دهد.

Football Chairman Pro یکی از عناوین ورزشی دستگاه های اندرویدی بوده که توسط استودیو مطرح Underground Creative توسعه و طراحی شده است. استودیویی توانمند که تاکنون بازیهای مختلفی را توسعه داده و یکی از آنها Football Chairman Pro بوده که در دسته بازیهای لذت بخش و مهیج موبایلی محسوب می شود. قیمت این بازی ۲٫۴۹ دلار بوده و به رایگان در گوگل پلی منتشر نشده است از این رو نمی توان آن را به رایگان دانلود کرد و پیش از دانلود بایستی به خرید این بازی پرداخت.

Football Chairman Pro

بازی مدیریت فوتبال Football Chairman Pro

در این بازی شما مدیریت باشگاهی را بر عهده دارید باید با مدیریت کامل خود موجب موفقیت تیم شوید. در ابتدا تیم حرفه ای را تشکیل می دهید تا در مسابقات موفق شوند و بتوانند گام های بعدی را به خوبی پیش گیرند. پس از هر پیروی به بازیکنان خود پاداش دهید تا روحیه بهتری برای مسابقات بعدی پیدا کنند. اگر بازیکنان عملکرد مثبتی نداشتند آنها را جریمه کنید تا دیگر چنین عملکردی نداشته باشند.

گیم پلی Football Chairman Pro ساده بوده و پیچیدگی ندارد بنابراین باید تنها با کسب آموزش آن را یاد گیرید. این بازی با تبلت و تلفن های هوشمند مختلفی سازگاری داشته و تنها با دستگاه های مشخصی سازگاری ندارد. البته ویژگی مختلفی با Football Chairman Pro همراه بوده که گیم پلی لذت بخشی را فراهم می آورد. بزای هیجان بیشتر در زمینه بازی های ورزشی می توانید بازی Y8 Football League Sports Game را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی Football Chairman Pro :

  • گرافیک باکیفیت
  • شرکت در جام های مختلف
  • قابلیت خرید بازیکنان مختلف
  • به کارگیری تاکتیک های برای موفقیت تیم
  • گیم پلی روان
  • قابلیت جریمه کردن یا پاداش بازیکنان
  • مدیریت کامل باشگاه
  • سازگاری با گوشی ها و تبلت های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی Football Chairman Pro :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی Football Chairman Pro
بازی Football Chairman Pro
بازی Football Chairman Pro

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.5 حجم 10 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده