Flowar

بازی اندروید Flowar v1.03 فلووار

بازی Flowar یک بازی کاملا متفاوت و زیبا می باشد. این بازی از سبکی کاملا متفاوت بهره می برد که می توان گفت سبکی کاملا جدید و نوآورانه می باشد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های فکری همیشه چالش انگیز هستند که می توانند ما را به راستی به خود وابسته کنند. علاقه ی ما به حل کردن چالش های این بازی ها بیشتر می شود …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۲-۰۶ 481 بار ۱ دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Flowar یک بازی کاملا متفاوت و زیبا می باشد. این بازی از سبکی کاملا متفاوت بهره می برد که می توان گفت سبکی کاملا جدید و نوآورانه می باشد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های فکری همیشه چالش انگیز هستند که می توانند ما را به راستی به خود وابسته کنند. علاقه ی ما به حل کردن چالش های این بازی ها بیشتر می شود و هر چالشی را که حل می کنیم، مشتاق به حل کردن چالش بعدی می شویم. وجود این گونه بازی ها در دنیای اندروید بسیار لازم می باشد چون می توانند در اوقات فراغت ما را سرگرم خود کنند.

بازی های استراتژیک از آن دسته بازی هایی هستند که حل کردن چالش موجود در آن ها می تواند لذت بخش باشد. گاهی حل کردن چالش های موجود در این بازی ها بسیار دشوار می شود و البته گاهی هم زمان زیادی می برند. بازی Flowar از آن دسته بازی های استراتژیک می باشد که شما از حل کردن چالش های آن لذت خواهید برد و به نوعی می توان گفت شما به این بازی وابسته خواهید شد.

بازی Flowar را استودیو بازی سازی ۱۱۱% ساخته است. این استودیو یکی از پرکارترین استودیو های بازی سازی به حساب می آید. این استودیو همواره بازی های نسبتا متفاوتی را به دنیای بازی های اندروید عرضه می کند. بازی Flowar نیز دقیقا از سبکی کاملا متفاوت بهره می برد و تاکنون توانسته نمره ی ۴٫۵ از ۵ را در گوگل پلی از طرف کاربران به دست بیاورد.

Flowar

سبک بازی Flowar

همانطور که گفته شد، این بازی از سبکی جدید و نوآورانه می باشد. این بازی را می توان جزو بازی های استراتژیک دانست. در این بازی نیز مشابه بعضی دیگر از بازی های استراتژیک شما باید به دفاع کردن بپردازید، اما در این بازی شما باید از گل رز خود دفاع کنید و ابزار شما نیز سایر گل ها می باشد! خیلی جالب به نظر می رسد.

در بازی Flowar شما باید از گل رز خود در مقابل امواج حمله های دشمنان خود دفاع کنید. برای این کار شما باید دیگر گل ها را طوری قرار بدهید که دشمنان شما نتوانند به گل رز شما دسترسی پیدا کنند.

بازی Flowar یک بازی کاملا متفاوت با سبکی بی نظیر می باشد که می تواند شما را به راحتی بدون توجه به زمان مشغول خود کند. شما می توانید بازی Flowar را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Flowar :

  • وجود گل های متفاوت
  • سبکی کاملا متفاوت و بی نظیر
  • گیم پلی ساده و جذاب
  • گرافیکی رنگارنگ و چشم نواز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Flowar :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Flowar
بازی اندروید Flowar
بازی اندروید Flowar

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.03 حجم 25 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • سی بیستو چار 0 - پاسخ

    از این بازی هاست که فکر آدم رو مشغول میکنه. خیلی باحاله.